Кременчуцьким тітушкам платили по 1 тис. грн. за побиття приватних підприємців у Києві. ВІДЕО

2 265 0
Кременчуцьким тітушкам платили по 1 тис. грн. за побиття приватних підприємців у Києві. ВІДЕО

«40 тітушок,  які калічили вранці людей на Харківському радіоринку Києва, здані в поліцію. Зараз отримана інформація про затримання ще одного автобуса з найманцями.

Відео рекомендується до перегляду всім, хто хоче за гроші корупціонерів і забудовників бити українців. Кар'єра тітушки небезпечна і важка.

Спасибі всім небайдужим киянам», – про це на своїй сторінці у Facebook написав нардеп Семен Семенченко.

Ще вчора нардеп Семен Семенченко написав на своїй сторінці, коментуючи справжнісінький погром з палаючими шинами та побитими вітринами на ринку: «Знову свавілля. Знову побиті і скалічені люди.

Знову оплачені тітушки. Все для того, щоб впихнути на місці харківського радіоринку і Лебединого озера кілька багатоповерхівок».

«Внутрішній корпус батальйону "Донбас" разом  з підприємцями та активістами взяли під контроль територію. Зараз вживаються заходи щодо розшуку та затримання 150 тітушок, які били людей.

Інші забарикадувалися і зараз здадуться. Начальник районної поліції обіцяє сприяння. Не лайтеся, що влада не діє. Безглузда справа. Саме люди і є справжня влада. Коли вони поєднуються - тьма виявляється смішною і слабкою. Спасибі всім небайдужим».

Окрім "Донбасу", участь у акції проти тітушок взяли ветерани добробатів "Айдар" та "АЗОВ".

Активісти та підприємці учора до вечора затримали 40 тітушок. При затриманні ледь не вчинили самосуд, але, випитавши на камеру обставини того, хто їх найняв, передали до поліції.

 

Заламані тітушки, фізично сильні молодики, були найняті кимось з Дніпропетровської області для скоєння погрому. Один з них розповідає, що прибув з Кременчука.

Поліція бездіяла, тому мешканці району разом з депутатом Семеном Семенченком та активістами затримали, знешкодили, допитали та передали тітушок у правоохоронні органи. Є постраждалі, госпіталізовані з обох сторін.

 

Тітушки отримали по повній.

Ось ця особа, яка була серед тітушок, представилась мешканцем Кременчука.

 

«Наразі затриманих посадили у камери, але не одразу поліція погоджувалася приймати заяви від підприємців, прийшлося їх переконувати», – прокоментував нардеп останні новини.

Марина Баніт

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация