У Сільпо, АТБ… відтепер тільки наливатимуть? Кременчуцькі депутати заборонили нічну торгівлю горілкою

1 204 0

Одні депутати Кременчуцької міськради вночі не п’ють, бо ведуть, як кажуть, тверезий спосіб життя. Інші не стільки випивають самі, як переживають за життя бізнесменів, у магазинах яких уночі  торгують горілкою.

Натомість треті говорять, що рішення заборонити торгувати алкоголем у міських магазинах уночі – незаконне.

Це сесія Кременчуцької міської ради сьогодні й розгляд «політичного питання» з оголошення заборони у місті торгівлею алкоголем у нічний час та депутатські виступи з цього приводу.

За пустопорожніми дебатами, однак, самі депутати про дещо забули й про це нагадав обранець кременчужан Валентин Курченко-Гай.

І мова тут про таке – депутати міськради збираються припинити нічний продаж алкоголю у Кременчуці, але нічого не говорять про нічні розливайки та генделики,  які у міськвиконкомі потрапляють під назву «заклади ресторанного господарства».

У таких нічних убогих «ресторанах», а їх по місту більше трьохсот, можна пити вночі спокійно. Головне - аби був якийсь пиріжок для закуски.

Звідси й точка зору депутата – в магазинах нічну торгівлю горілкою заборонять, але таку ж торгівлю в генделиках залишать,  що цього вийде?

Що у підсумку, так це слова міського голови Кременчука Віталія Малецького: прошу підтримати, хоча саме рішення є трішки «дивним» і під нього в першу чергу потрапляють великі супермаркети.

Чи виходить з цього, що міський голова Кременчука й сам уночі користується послугами генделиків, а не магазинів, – він не уточнював.

Про що слід додати – рішення прийнято 22-а голосами при 42-х депутатах, тобто не більшістю.

А от як на кременчуцьке депутатське рішення відреагує адміністрація  великих супермаркетів нашого міста – невідомо.

Хоча найпростіший шлях тут – відкрити в тому ж «Амсторі» чи АТБ забігайлівку з пиріжками, тобто начебто закускою,  й не мучити себе та борців із зеленим змієм – депутатів Кременчуцької міськради.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация