Про зміни. Заступник мера Кременчука Неїленко про витрати міського бюджету у 2017 році

896 0

Наступного року змінюється витратна частина міського бюджету на 2017 рік, який формується переважно за рахунок податків із зарплати мешканців міста. А як саме змінюється – на депутатській комісії з питань бюджету розповіла керівник фінансового управління виконкому й заступник міського голови Тетяна Неїленко.

Отже, перше – підвищується заробітна плата працівникам бюджетних установ, у тім числі й представникам міськвиконкому теж.  

Видаткова частина міського бюджету  змінюється, й перший тарифний розряд запропоновано виплачувати з розрахунку 1600 гривень.

Відповідно до цього, фонд оплати працівників бюджетних установ у місті зросте на 42-44 відсотки.

Зарплата педагогів може бути збільшена на 50 відсотків і тут усе по-новому. Зміст змін – оплата вчителям здійснюється з державного бюджету. Всі інші витрати нашої освіти  – за міським бюджетом.

Щодо медицини, то субвенція з уряду враховує всі видатки працівникам медичних установ, окрім комунальних послуг, енергоносіїв та будівництва. Останнє здійснюється за рахунок коштів міського бюджету.

Щодо запобіжників, якими реагуватимуть на можливе погіршення економічної ситуації, то в бюджеті закладено зростання вартості енергоносіїв на 10 відсотків.

Щодо інших витрат, то тут враховано індекс інфляції – 8,1 відсотка.

Висновки  – окремим бюджетним підприємствам, яким саме не сказано, – витрати будуть обмежені.

Щодо будівництва, то цього року сума складе лише 20 мільйонів гривень. Але це лише одна стаття витрат з міського бюджету. Всього ж таких капітальних витрат у бюджеті міста – 100 мільйонів гривень.

Щодо інших витрат, то в бюджеті передбачено компенсацію в 15 мільйонів гривень, аби замінити ними батьківські внески в освіті.

Вартість харчування в школах міста та лікарнях зросте на 10 відсотків як для бюджету, так і для батьків учнів.

Ще вже по спеціальному фонду – кременчуцька освіта отримає 24 мільйона гривень – батьківська плата в дошкільних закладах та доплати за путівки для відпочинку дітей.

Стосовно медицини – передбачається оплата пологів за рахунок міського бюджету.

Ще в бюджеті передбачено підтримку комунальних підприємств, косіння трави, пиляння дерев…

Загальний підсумок – у витратах податків кременчужан, якими вони фінансують міську владу, особливих змін не буде.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация