«Кременчукводоканал» приватизують. Або для чого меру Кременчука Малецькому радник з економіки?

1 305 0

Новий радник мера нашого міста з питань економіки Юрій Тарасенко є представником не лише сільського господарства, але він брав немалу участь у змінах керівників як «Артемсолі», так і спиртзаводів.

Тобто досвід заміни директорів у нього великий…

Це невелике дослідження теми, для чого нашому міському голові Віталію Малецькому радник з економічних питань, призначений минулого тижня,  тим більше який є спеціалістом по спирту, солі й всьому іншому, що пов’язується з Мінагропромом?

Спирт же, як відомо, у Кременчуці не виробляють.

Невелике дослідження стосується самої кандидатури нового радника, а інформація про нього зібрана в пошуковиках, що дає можливість зрозуміти, яка нечиста сила притягнула до нашого міста спеціаліста по сільському господарству, де нічого такого немає.

Отже, переглядаючи сторінки Інтернету, - висновки такі.

Перш за все, нинішній радник нашого мера Малецького, пан Тарасенко, пов'язаний з колишнім міністром Яценюком і те, що він опинився у Кременчуці, – це заслуга нашого нардепа Юрія Шаповалова.

І, швидше за все, новий радник мера Кременчука з питань економіки працює саме на нього – на нардепа.

А причина тут – послужний список висловлювань пана Тарасенка, який залишив великий слід у житті України.

Репортера «Програми плюс», який прочитав і про те, як ставиться новий кременчуцький чиновник до заміни директорів спиртзаводів та «Артемсолі», однак, зацікавило більше.

І мова тут про пропозицію тодішнього Мінагропрому про приватизацію всього, що тільки є можливим, і в першу чергу спиртзаводів.

І тут слід подивитися на статтю на урядовому сайті, де говориться таке.

«Для максимального прискорення приватизації держпідприємств Мінагрополітики готове невідкладно передати підприємства агропромислового комплексу до сфери управління Фонду держмайна. Відповідний лист до Фонду підписав Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.  Так, Мінагрополітики готове передати до Фонду держмайна 429 суб’єктів господарювання.  З них 209 підприємств перебувають у процесі ліквідації у зв’язку із незадовільним фінансово-економічним станом, банкрутством, відсутністю майна тощо. 127 підприємств - у процесі реорганізації шляхом приєднання до ДП «Конярство України», «Укрліктрави», «Укрспирт», «Центр сертифікації та експертизи насіння і садівного матеріалу», які у подальшому мають бути приватизовані. 42 підприємства (зокрема, ДП «Артемсіль» та ДП «Укрспирт») можуть бути приватизовані після виключення із Закону України «Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації» та 51 підприємство не заборонено до приватизації».

Тож якщо згадати, що всі ці пропозиції готувала група експертів під керівництвом сьогоднішнього радника міського голови Кременчука  пана Тарасенка, то відповіді щодо його перебування у нашому місті лежать на поверхні.

І перше – новий радник мера міста у міськвиконкомі не затримається, бо має конкретне завдання. Саме завдання стосується приватизації. 

А от якої саме приватизації – «Кременчукводоканалу» чи це буде дерибан управляючої компанії «Житлорембудсервіс», у якої заберуть усе й передадуть новій управляючій компанії, появу якої ініціює мер міста? На ці запитання поки що відповіді немає.

Натомість відповідь є лише на одне – з прочитаного про діяльність  нового радника мера Кременчука з питань економіки, ніхто цією економікою займатися не буде.

Лише  приватизацією  неприватизованого комунального майна, але  в інтересах того, на кого працює.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация