Погром у міській медицині. Мер Кременчука Малецький провів сьогодні лікарняний спектакль для ЗМІ

2 894 0
Погром у міській медицині. Мер Кременчука Малецький провів сьогодні лікарняний спектакль для ЗМІ

За традиційною посмішкою мера Кременчука Малецького приховуються далеко не кращі людські риси, але найгірші.

А які саме – мер нашого міста показував широкому загалу репортерів безпосередньо у міському управлінні охорони здоров’я.

Тут сьогодні, після обіду, спочатку представники виконкому відновлювали на своїй посаді головного лікаря Третьої міської лікарні Вадима Українця.

Але далі – через тридцять секунд і вже за безпосередньої участі міського голови Віталія Малецького, який терміново прибув в управління охорони здоров’я, що за три квартали від мерії,  так само остаточно звільняли.

Саме відновлення й звільнення лікаря мало вигляд відомої театральної постановки, в якій ми можемо бачити медсестру з батогом і лікаря з велетенським шприцом та решту психічно хворих персонажів, тривало у двох частинах.

Що поєднує увесь спектакль, який відбувся у кабінеті, – вирішувати самому читачеві, але відбулося таке.

Частина перша. Відновлення на посаді. Про декорації та учасників

Великий кабінет начальника міського управління охорони здоров’я Максима Середи, який у нас відремонтовано так, як ніколи жодна міська лікарня, й велика стилізація під старину  у кабінеті.

За столом – заступник начальника міського управління охорони здоров’я Дмитро Петращук. Поруч - заступник мера Ольга Усанова, яка серед усіх восьми заступників Малецького опікується медициною.

Ще за керівним столом – депутат і голова земельної комісії міськради Руслан Ульянов та керівник юридичного управління виконкому.

Ще за столом – головний лікар Третьої міської лікарні Вадим Українець, якого покликали в управління, аби поновити на роботі.

Тож частина перша – Вадиму Українцю зачитують розпорядження мера Малецького, за яким його поновлено на посаді головного лікаря.

Опальний головний лікар, якого відновили на посаді за рішенням суду, у цьому розпорядженні розписується.

А далі самого Вадима Українця просять надати трудову книжку. Трудової книжки немає, тож наступним лунає наказ про оголошення догани ще не головному лікарю, а просто мешканцю Кременчука Українцю.

Причина догани - він не з’явився об 11-55 у міське управління охорони здоров’я сьогодні, а лише о 12-55.

Зрозуміло, що всі чекають, і третій папір – наказ про звільнення. Саме так чинили у мерії з усіма, кого суд відновив на посаді, але тут двері відчиняються і в кабінет входить мер Малецький.

Частина друга. Про наказ мера про звільнення та емоції

Тож міський голова Малецький входять у кабінет, вітається і сідає за стіл підписувати якусь свою резолюцію.

За тридцять секунд мер нашого міста, а тепер уже він сидить першим за столом, свою справу зробив і передав уже відновленому на своїй посаді головному лікарю Третьої міської лікарні з проханням підписати цей папір теж.

А назва паперу – розпорядження міського голови Малецького про нове звільнення Вадима Українця з посади, на якій півхвилини тому його було відновлено, з посади головного лікаря лікарні №3.

Далі ж просто посмішки мера Кременчука до присутніх і вираз обличчя пана Українця, який не очікував удару, але його витримав. Однак сказав, що, звісно, цю справу так не залишить…

Загалом те, що відбулося на очах репортерів і за режисури наших градоначальників, – жахливе.

Так, як мер вчинив з головним лікарем, – некрасиво, не по-людськи й не по-чоловічому.

В усякому випадку чоловіки так не чинять, але й, здається, що мер Кременчука Віталій Малецький, який планував спектакль, – під цю категорію й не потрапляє.

Останнє – це запитання до наших градоначальників, які своїми діями на телекамери опустили не лише лікаря Українця, але й усю кременчуцьку медицину теж.

І звучить воно так: кременчуцьким хворим, які лікуються в міських медичних закладах, з огляду на те, що відбувається сьогодні з «батьками міста», – вже слід шукати собі лікарів у Горішніх Плавнях, Полтаві чи Кобеляках?

Бо з побаченого, з того, що сьогодні робиться у нашій кременчуцькій  охороні здоров’я, й з того, як знущаються на лікарями, - у нашій медицині вже повний погром.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация