Міському голові Кременчука Малецькому вечірнє читання. Про жахи міської дитячої лікарні

1 493 0

Кременчуцька дитяча лікарня залишиться одним з найбільших проблемних місць, на які міська влада, у вигляді міського голови Віталія Малецького, якщо й звертає увагу, то після гучних скандалів.

Це тема, що обговорюється сьогодні у групі «Підслухано Кременчук», і нарікання тут – вся увага у нашому місті приділяється укладанню плитки, та облаштуванню «вишиванки». Але уваги тому, що відбувається в медичних закладах і не тільки там, але практично скрізь,  – нуль.

Чим невдоволені? 

«Те, про що зараз піде мова,  мене просто привело  в ступор і ЖАХ!!! Нещодавно вийшло так -  потрапив я провідати друзів в дитячій лікарні в нашому чудо-місті Кременчуці...

Ну той жах, що я випробував, я зараз напишу.

Значить, заходжу я туди - лікарня як лікарня. Зайшов у палату - так взагалі дивлюся й  така  мене прямо накриває хвиля жаху.

- Що це за місце таке страшне? Ліжко - ви бачили ці жахливо убогі ліжка? Для кого? Для діток? Матрац - як зі смітника дістали. У палаті 5 осіб - усі ліжка сторічної давності. Матраци, як  у бездомних покрали, хоча, напевно, бездомні сплять на кращих  матрацах, ніж ці дітки!!!

Моєму обуренню не було меж... Потім сиджу говорю з дітками  й вони мені  показують: дивись -  тарган один, другий.  Аж закипів від злості.

Потім був обід... Мені дитина, до якої  приходив, показала  їжу.  Скажіть мені, будь ласка,  її що вкрали у бездомного в наметі,  де годують таких людей? Реально, хто таке жерти повинен? Помиї... СОРОМНО СУМНО і ПЕЧАЛЬНО!!!

Соромно, люди,  що ми живемо в такому лайні! Соромно за те,  що діти виростають у таких умовах! Парк роблять, плиточку кладуть! Вишиванку роблять,  точніше зробили – то,  може, в лікарню хоч матрац по 300 грн.  закуплять?

Оооо,  забув плюс там був один  - там дуже жарко - не пошкодували опалення для дітей  і хоч за це спасибі.

А їжа,  забув уточнити,  - суп!!! Суп з приправою мівіни з манкою. Це  взагалі для кого -  для свиней? Каша і один огірок розрізаний на 5 частин! Що це?"

До тарганів претензій багато, а до персоналу – менше. Про місцеві прайси медичних операцій

"Хочеться додати до посту про дитячу лікарню. Швидше за все,  автор мав на увазі відділення хірургії в дитячій лікарні. Побувши там теж, можу залишити відгук. Отже, таргани там дійсно живуть, до персоналу претензій не було (до тих, з якими я мала справу), їжа нормальна, але, звичайно, не фонтан (дієтична наче), в палатах дійсно спека (у нас у палаті не відчинялася кватирка, це було пекло) .

Ліжка -  просто пекло, скриплять нереально, коли перевертаєшся, здається, що хтось кидає щебінь з п'ятого поверху, від матраців залишилася одна назва.  Але найбільше вразили  розцінки хірурга-окуліста.

Значить, діткам він поправляє косоокість, увага! За 8000 грн. І у нього там прямо  прайс на всі послуги, і гроші виключно наперед!!!

Я в шоці!!! Що і ціни?!!! Звідки такі суми?! До мене особисто ніхто не підходив і навіть не натякав на гроші, оперував завідуючий.

Ні до операції,  ні після розмови про гроші не було! Тож виходить - одні можуть без хабарів працювати, а у деяких пачка скоро лусне!"

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация