Справа хакера-бойовика: по судді, що відпустила злочинця, почали слідство

1 112 0
Справа хакера-бойовика: по судді, що відпустила злочинця, почали слідство

Як стало відомо, Полтавський апеляційний суд скасував рішення судді Октябрського районного суду міста Полтави Лариси Кулешової, котра 1 грудня відпустила хакера Геннадія Капканова.

Суд апеляційної інстанції постановив взяти хакера-бойовика під арешт на 40 діб.

Нагадаємо, останній напередодні був з боєм затриманий спецназом поліції КОРД.

Вчора стало відомо, що через провал роботи прокуратури під час взяття Капканова під варту, почало хитатись крісло під прокурором Полтавщини Миколою Кармазіним та його підлеглими.

Як повідомила сьогодні прес-служба прокуратури Полтавської області, у вівторок, 6 грудня, відбувся розгляд апеляційної скарги прокурора Генеральної прокуратури України на постанову слідчого судді Жовтневого районного суду Полтави від 1 грудня 2016 року, яким було відмовлено в задоволенні клопотання про тимчасовий арешт громадянина України, який звинувачується в Німеччині в участі в міжнародній злочинній організації та скоєнні злочину за межами України.

Читайте також: УВАГА! Хакера-бойовика, якого відпустив суд Полтави, оголошено у розшук

 

Розшукуваний хакер-міжнародник Геннадій Капканов

 

На сайті обласної прокуратури також повідомляється, що сьогодні, 7 грудня, слідчим відділом прокуратури Полтавської області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за фактом винесення суддею Жовтневого райсуду Полтави завідомо неправосудного рішення щодо відмови в затриманні громадянина, який перебував у міжнародному розшуку (ч. 1 ст. 375 Кримінального кодексу України).

Нагадаємо, Генеральний прокурор України Юрій Луценко нещодавно повідомив, що новопризначений прокурор Полтавської області Микола Кармазін може бути звільнений у зв'язку з втечею затриманого раніше організатора кібермережі Avalanche Геннадія Капканова.

«Я не виключаю, що новопризначений прокурор Полтавської області може особисто втратити свою посаду. Тому що мій заступник, пан Сторожук (перший заступник Генерального прокурора України Дмитро Сторожук) особисто йому поставив завдання контролювати хід подання та представництва в суді.

Прямо зараз ведеться слідча перевірка щодо цього співробітника. Або він, або уповноважена ним особа точно відповість за це», - заявив Генеральний прокурор України Юрій Луценко журналістам у вівторок у Києві.

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация