Кременчуцькі студенти їдуть завтра вибивати з парламенту стипендії

880 0
Кременчуцькі студенти їдуть завтра вибивати з парламенту стипендії

Міністерство фінансів України запропонувало скасувати стипендії студентам, Міністерство освіти і науки України вже готує механізми «нововведення», запропоновані Мінфіном, але Комітет не підтримав проект 5130.

Через декілька годин голосування в стінах Ради показало, що на Комітеті було показано «дуже умілу гру» перед громадськістю. Саме там побували представники профспілки нашого КрНУ ім. Остроградського.

- За спрощеною процедурою, наспіх проектом 5130 було фактично виведено академічну стипендію із законодавчого забезпечення в "ручне" управління Кабміну. Тепер питання кількості стипендіатів (ст.62 ЗУ "Про вищу освіту" визначалося від 66% до 75% бюджетників) та розміру стипендії (ст. 62 ЗУ - не менше розміру прожиткового мінімуму) буде вирішувати Кабмін за звичною та зручною формою, за наявності коштів.

А вже завтра, 8 грудня, всі бажаючі студенти – активісти нашого університету зранку поїдуть до Києва, щоб добиватися чесності та порядку, тому що їм не байдужа доля сотень студентів, котрі мають цілковите право на отримання цієї стипендії.

Влад Гладкий

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация