Візит царя у Тмутаракань. Перебування прем’єра Гройсмана у Кременчуці вчора. Точка зору

2 340 0
Візит царя у Тмутаракань. Перебування прем’єра Гройсмана у Кременчуці вчора. Точка зору

Вчорашнє перебування у Кременчуці Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана відбувалося не просто в стилі вікопомного президента Януковича і екс-прем’єра Азарова, але в значно гіршому варіанті, коли чиновника не цікавить нічого, окрім своєї реклами й своєї персони.

Це візит Прем’єра Гройсмана до Кременчука вчора і висновки з нього. Тож ми вже знаємо, що пан Прем’єр-міністр прибув до нашого міста спеціальним потягом.

Натомість на Кременчуцькому автозаводі він подивився на автомобілі та замерзаючих робітників, а вже на ПАТ «КВБЗ» провів закриту нараду, подарував годинники робітникам і відповів аж на три запитання журналістів.

Причому одного з них – репортера 112 каналу - цікавила перспектива машинобудування в Україні, на яке було дано таку само відповідь, яким було запитання.

Однак таке вже було – коли високі чини у наше місто для чогось їдуть і щось вирішують, але актуальні теми, а саме це сталося цього разу у Кременчуці, – оминають.

Невідомо, чиє саме це рішення - самого Прем’єра чи його прес-служби - проігнорувати репортерів, але це проблеми нашого міста й наших людей не знімає.

Не знімає, бо запитання все одно залишаються.

І для Кременчука тут перше – про рахунки за тепло, бо наше місто через дії чиновників не підпадає під останню урядову  постанову, за яким вартість тепла в будинках без лічильників прирівнюється до вартості тепла в будинках з лічильниками.

Тож цікава точка зору пана Гройсмана – чому він у цій урядовій постанові вирішив покарати саме кременчужан і що вони йому зробили такого поганого?

Редакцію «Програми плюс» також цікавить запитання: хто має платити за те, що норми водопостачання (гаряча і холодна вода) у нашому місті вдвічі завищені, ніж це є в урядових рішеннях?

Інше, що потребує відповіді, – це запитання наших пенсіонерів і в тім числі пенсіонерів системи МВС: що у них буде з пенсіями?

Про що слід додати – таких запитань вистачає аж до керівника «Укрзалізниці» пана Балчуна, який супроводжував Прем’єра у Кременчуці. І мова тут – нормальний поїзд до Києва пан Балчун пообіцяв, але що робити тим мешканцям нашого міста, які користувалися потягом «Кременчук-Бахмач» і який теж скасовано?

Останнє, про що слід додати, – Кременчук бачив багатьох міністрів, президентів, прем’єрів. Але те, що відбулося вчора, нагадало найгірші часи в Україні, коли відповіді від чиновника добитися просто нереально.

І дуже жаль, що в цьому пан Гройсман пішов слідами своїх попередників.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация