Зал Кобеляцького райсуду не зміг вмістити усіх охочих привітати Олександра Мельника

1 278 0
Зал Кобеляцького райсуду не зміг вмістити усіх охочих привітати Олександра Мельника

Сьогодні, у день народження приватної телекомпанії "Візит", а також у день, коли її засновнику та творцеві Олександру Мельнику мають знову визначати міру запобіжного заходу у кримінальному провадженні, колектив телекомпанії вирішив навідати свого директора в суді.

Журналісти, відеомонтажери, звукорежисери, оператори, керівники інших підрозділів компанії, співробітники газети "Програма Плюс" зібралися разом, аби сказати Олександру Мельнику: "Олексійовичу, нам сумно без Вас святкувати цей ювілей! Ми віримо, що Ви - не винний. І рано чи пізно правда переможе й Ви будете разом із нами на волі". Це стислий зміст того, що писали співробітники в блонкот - імпровізовані листи людині, що третій рік сидить у неволі за несправедливим обвинуваченням.

На жаль, навіть у такий момент голова Кобеляцького райсуду Ірина Омельченко зробила все, щоб наплювати людям у душу. Спочатку судове засідання, призначене на 10-ту ранку, затягувалося. Причому, судячи з того, що в залі, де мали розглядати справу О.Мельника, проходило інше судове засідання, затримка з доставкою в'язня - не новина для суддів.

Приміщення суду через прибуття співробітників телекомпанії, напевно, якби можна було, просто забарикадували б. Тому що такої кількості охоронців з автоматами(!) давно не доводилося бачити. Правда, судове засідання у цій справі відкрите, тож судді робили все, аби ховати Олександра Мельника від людей якомога довше. Навіть, доставивши до Кобеляк, його тримали в автозаку. 

А потім у мить завершили засідання й майже без перерви почали інше. І уже судовий розпорядник кричить людям, що намагаються висловити слова підтримки директору "Візиту": "Припиняйте! Це неповага до суду! Присідайте!" А куди ж присідати, якщо маленький зал просто не спроможний умістити усіх охочих?

Усе-таки працівники "Візиту" передали своєму шефу кілька теплих слів, сказали, що вірять у те, що рано чи пізно правосуддя буде в цій країні, й віддали адвокату блокнот зі словами підтримки.

Виходили пригнічені й розгублені: "Хіба так можна не по-людськи - навіть хвилинки не дали слово сказати?" - питали люди, що чи не вперше побували в приміщенні суду.

Судове засідання натомість продовжилося.

Як відомо, сьогодні колегія суддів має вирішувати, чи продовжувати тримати Олександра Мельника під вартою, а чи піти назустріч клопотанням адвокатів - дати можливість йому вийти на свободу хоча б під цілодобовий домашній арешт.

Але, судячи з поведінки голови суду, рішення вже прийнято заздалегідь.

Як відомо, Олександра Мельника арештували за звинуваченням у організації вбивства колишнього мера Кременчука Олега Бабаєва та судді Автозаводського райсуду Олександра Лободенка ще у вересні 2014 року.  Директор "Візиту" від першого ж дня арешту заявляв і заявляє, що взагалі не причетний до цих злочинів.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация