Сваряться всі. Кременчуцька «Свобода» воюватиме з «Опоблоком» і фракцією БПП за пров. С.Бандери

1 065 0

Кременчуцька «Свобода» втрутиться у наміри депутатів, які сьогодні вирішили ініціювати зміну назву провулку імені Степана Бандери.

Саме протистояння, яке у місті  ініціюють одночасно  представники провладної партії з Опозиційним блоком, буде жорстким. Натомість кременчуцька «Свобода» підніматиме для блокування цього рішення своїх представників.

Відповідну точку зору у відповідь на заклик депутатів міськради - представника «Опозиційного блоку» Дениса Терещенка та представника БПП, керівника міського центру зайнятості Віктора Калашника щодо зміни назви провулку на Осінній - оприлюднив керівник міської організації партії «Свобода» Костянтин Красовський.

"Це однакова тактика - що Опозиційного блоку, що пропрезидентської партії – відвести увагу громадян від проблем сьогодення, від цін та тарифів. Натомість вони пропонують зайнятися популізмом – перейменовувати вже перейменовані вулиці та провулки. Звісно, ми їм цього зробити не дамо й все це зупинятимемо», - зазначив співрозмовник.

Як повідомлялося раніше, сьогодні на депутатській комісії з питань молоді та спорту було прийнято рішення про початок процесу щодо зміни назви провулку імені Степана Бандери на провулок Осінній.  Саме ж питання, однак, мають ще прийняти представники комісії її виконкому, які займається зміною назв вулиць та вшануванням пам"яті кременчужан.

Далі це ж питання буде розглянуто на одній з сесій міської ради.  

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация