Відлуння минулорічного політико-наркотичного інциденту: суд сьогодні продовжив розгляд справи

1 334 0
Відлуння минулорічного політико-наркотичного інциденту: суд сьогодні продовжив розгляд справи

Як вважає позивач, полісмен Ігор Сурадєєв, 24 вересня й надалі відповідачі по справі безпідставно звинуватили його у розповсюдженні наркотиків у Кременчуці. Зрозуміло, що предметом спору тут є захист честі та гідності.

 

 

Нагадаємо, 24 вересня минулого року біля торгово-офісного центру "Бізнес-букет" стався політико-наркотичний інцидент, у ході якого майбутній депутат Костянтин Терещенко заявив, що до його машини шляхом зламу сигналізації підкинули пакунок з наркотиками. 

Як тоді Терещенко та його оточення припустили, для зламу сигналізації автомобіля неподалік суду мали знаходитись так звані "сканеристи" (ті, що за допомогою спецтехніки зчитують сигнали радіоключів та потім відкривають авто).

Даній гіпотезі відповідали тоді особи, які пересувались на "Міцубісі" з луганськими номерами.

Сам скандал розтянувся на два дні - 24 та 25 вересня. 

Першого дня вказаних осіб на авто блокував натовп, оскільки їх запідозрили у причетності до зламу авто Терещенка та підбросу наркотиків. Ними виявились працівники міліції.

Другий день скандалу відзначився перфомансом у вигляді виставленої навпроти суду труни - задум присвятили саме працівнику міліції Сурадєєву та приписуваній йому незаконній діяльності.

Тоді ж в авто було зроблено обшук та вилучено сумки з таємничим вмістом.

 

 

Як вважав сам кременчуцький бізнесмен Костянтин Терещенко, за ним могли стежили ці працівники міліції та підкинути в авто "Рено - Лагуна" згорток з невідомою порошкоподібною речовиною.

Серед причетних вгледіли пана Сурадєєва, котрий, за словами Терещенків, швидко прибув до суду після виявлення пакунка наркотиків у машині.

 

 

СУД СЬОГОДНІ

Самого позивача Сурадєєва сьогодні під час судового засідання не було - його інтереси представляв адвокат Михайло Самойленко.

Самих відповідачів також не було - їхні інтереси представляли правники, серед яких був і адвокат Анатолій Кононенко.

Стало відомо, що офіційним відлунням політико-наркотичного інциденту стало кримінальне провадження за фактом виявленого Костянтином Терещенком у його машині пакета з наркотиком "метамфетамін" та службове розлідування стосовно позивача вказаної цивільної судової справи.

Головуюча суддя Жанна Кривич сьогодні повідомила, що вказані матеріали службової перевірки відносно Сурадєєва ГУ Нацполіції Полтавщини 13 жовтня надало суду.

Стало відомо, що у вказаних матеріалах перевірки відсутні відеоматеріали, які відзнято камерами відеоспостереження, встановленими по периметру Автозаводського суду.

Хоча самі відеозаписи у матеріалах перевірки відсутні, але зроблено посилання на їх перегляд у процесі перевірки.

Як вказала суддя, в ГУ Нацполіції Полтавщини порушень під час службового розслідування відносно Сурадєєва виявлено не було.

Було вказано, що сам Сурадєєв під час службового розслідування проходив опитування за допомогою поліграфа.

 

ЩО КАЖУТЬ СВІДКИ та МАКЕТ ТРУНИ

Під час сьогоднішнього засідання як свідків було допитано дружину Сурадєєва та сина Костянтина Терещенка - Владислава.

Дружина правоохоронця повідомила суду, що через інформаційний резонанс, який стався 24 вересня та був присвячений її чоловіку, вона потрапила до пологового будинку на зберігання. 

Як було вказано, це сталося через нервування навколо висвітлюваних ЗМІ та соцмережами подій.

Дружина Сурадєєва заявила суду, що, зі слів її чоловіка, він тоді випадково опинився біля суду під час того інциденту.

Свідок Терещенко Владислав суду повідомив про свою інформацію навколо подій того дня. 

Для зручності надаємо відео бесіди з Терещенком, яке відзнято було увечері 24 вересня.

 

 

Тодішня та сьогоднішня інформація не дуже відрізняються одна від одної.

Терещенко заперечив суду причетність оточення його батька до організації виставлення навпроти суду труни, присвяченої Сурадєєву.

За словами адвоката Кононенка, був встановлений макет труни.

Крім того, за словами Терещенка, пан Сурадєєв, працюючи міліціонером карного розшуку, намагався "пришити" його до справи так званих "сороканіжок", але з того нічого не вдалося.

Слід вказати, що сьогодні суду свої свідчення також давав і представник Сурадєєва - Михайло Самойленко, котрий вказав на те, що сам міліціонер 24 вересня опинився біля суду через те, що мав від адвоката отримати документи.

Представники Терещенка у відповідь запитали у Самойленка стосовно того, чому тоді Сурадєєв як міліціонер не вжив заходів з охорони громадського порядку в районі суду, оскільки вже тоді розпочався інцидент, який загрожував перерости в щось більш серйозне.

Сторона Сурадєєва зажадала явки на наступне судове засідання Костянтина Терещенка.

Наступне засідання має відбутися вже 16 грудня, о 10-й годині ранку.

 

Фото та відео Андрія Михайленка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация