Які їм вибори? У Кременчуці «Азов» з матом і сварками взявся боротися за «сімейні цінності»

1 559 0
Які їм вибори? У Кременчуці «Азов» з матом і сварками взявся боротися за «сімейні цінності»

У Кременчуці минулої п’ятниці – справжні провінційні пристрасті. Зміст останніх – коли з десяток представників дуже радикальної партії «Азов» останніми словами пояснювали представникам місцевого «Євроклубу» зміст сімейних цінностей і традицій православ’я.

Особливості пояснення – жахливі, й мова про те, що відбувається,  коли молоді люди не контролюють себе.

Далі ж - слово представникові «Євроклубу».

Про провінційні страсті і пошук ворогів

«Сьогодні - провінційні пристрасті розкажу вам на ніч. Кременчуцький осередок однієї радикальної новоствореної партії прийшов до мене в офіс, вчинив скандал, зняв відео для звіту своїм партійним босам (я так розумію), вкрав деяку дрібницю з наших офісних речей, пригрозив і далі робити те саме (тобто – безчинствувати) і, слава Богу, на цьому попрощалися.
По-іншому я не можу назвати візит «Азовців» разом з АТОвцями на перегляд документального кіно про цьогорічний марш гідності в Києві.

Бо кіно взагалі ніхто НЕ дивився. Тому що «гостям» не важливо, а що в тому кіні - може, там якраз усі кричать на захист традиційних сімейних цінностей (про які так емоційно кричали наші гості)?

Бо мета візиту була інша. Я так думаю, що насправді геї та інші представники ЛГБТ були десь на третьому місці, а на першому – було бажання отримати інформпривід, щоб радикальні ЗМІ мали свіженьку новину про кременчуцьких «борців» за сімейні цінності. Цікаво, чи сказали дорослі дяді, які були разом з молодими щирими «борцями», що ці дяді до нас в офіс регулярно в гості ходять, за руку вітаються, за одним столом сидять і з одного посуду їдять?

І завтра, не виняток, теж прийдуть. І ми не виженемо, бо ми не виганяємо людей за «інші» переконання, навіть якщо не погоджуємося. Але ці дяді нічого не скажуть своїм молодим колегам або скажуть так, як їм треба, щоб «молода убойна сила» була під рукою і бажано - під контролем. Щонайменше, це знадобиться для партійного піару.

Про що кричали й чого прагнули?

Про це теж представники "Європейського клубу" повідомляють. Як усе було – розповідають і мова таке.

«Що нам кричали? (не кажу казали, бо, напевно, через перепони на обличчі розуміли, що чутно їх погано, тому кричали)
- ми ваєвалі, а ви скільки пажертвували на АТО?
пака ми тут, ми нє дадім гомодіктатуру іспавєдивать в Крємєнчугє! (я питала: як то, сповідувати?.. мені не сказали)
бальшєнство нас, житілєй горада, хрістянє і їм єта ні нада!..)
пачіму ви смєшиваєте палітіку і лічноє? (цього ми взагалі не зрозуміли).
Хтось переплутав прапор Словаччини з прапором Росії і намагався його витягти з глечика з шафи (напевно, щоб знищити...хтозна)...
Хтось клеїв нашом скотчем на стіну плакат про сімейні цінності (фото додам. Плакат дуже милий, старанно на ньому так олівчиком виводилися букви...)
Хтось вкрав наш прапор ЛГБТ і казав, що совість не дозволяє повернути вкрадене (хоча перед цим розказували про мораль, заповіді і таке інше).
Хтось казав, шо всі ці ваші толєрасти, бєжєнци, тут нам в Україні не нужні! (казав переселенець зі сходу... явно не асоціює себе з біженцями...)
Багато хто знімав на телефон: як з десяток пацанів кричать на трьох тіток,  цікаво, де це буде?»

І які підсумки?

А підсумків як таких – немає. Хоча мали б бути – представники «Азову» повинні  вибачитися перед учасниками  «Європейського клубу»  хоча б тому, що таким способом сімейні цінності не відстоюють. І оприлюднені представниками «Азову» заяви – це не цінності, але реальне життя типового генделика, яких у нас і так вистачає.

З тих же підсумків, які є,  – це діяльність нових партій у місті, які начебто сповідують нормальні принципи. На жаль, як бачимо, – принципи  ці ненормальні. І все інше, що з цього витікає, - теж.

Фото подій з відкритих джерел

Відео редакція не ставить навмисно через велику кількість оприлюдненої «борцями за цінності» ненормативної лексики.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация