Новини з 1996 року

Звичайні карасі влаштували терор рибі мера Малецького. У фауні озера Гарячка риб’яча революція

Олександр Курилов 10 липня 2017 11:59 3594 0

В озері Гарячка, що в парку «Міський сад», яке заповнили вщент рибою, качками, лебедями, через що ставок квітне і бродить, як бражка перед виготовленням самогону, – будуть зміни.

Зокрема, адміністрація комунального парку відреагує на те, що відбувається сьогодні у воді Гарячки й проведе спеціальну роботу.

За нею – звичайні карасі, які там плавали останні 200 років, будуть оголошені небажаною рибою, як і окуні, які спеціалізуються на поїданні рибної ікри.

Про те, що карасям буде бій, – розповів міський голова Кременчука Віталій Малецький, у якого розпитували, до якої межі саме озеро можна заповнювати качками, лебедями та рибою.

Причина запитання зрозуміла, адже за нинішнього комунального господарювання озеро заросло водоростями так, як ніколи до цього. Якщо додати до цього ще хліб, який громадяни кидають качкам та рибі й внаслідок чого вода буквально грає, то можна уявити, що у самій воді відбувається.

Ми контролюємо ситуацію і є така річ як харчовий ланцюжок. Єдине питання тут – це карасі, яких розвелося дуже багато, та окуні, які їдять рибну ікру», - така відповідь мера на запитання щодо живності, яку запустили у воду й від якої вода озера завжди ніби жива.

Інше від Віталія Малецького – наші чиновники змінили попередні плани з розвитку парку «Міський сад» та озера в ньому. Тож за ними, від раніше оприлюднених планів щодо встановлення на озері Гарячка спеціальних катамаранів, у міськвиконкомі відмовляються. Натомість сам парк обладнають телекамерами, які будуть направлені на чотири входи та рукотворний острівець на самому озері.      

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 147 0
На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО 234 0
Підняти вітрила! У День міста у Кременчуці пройшов парад вітрильників. ФОТО 256 0