Новини з 1996 року

Звання "Мер року" Малецький отримав за примноження культурної спадщини Кременчука

Ксенія Омельченко 03 березня 2018 09:27 1594 0

Представники ГО "Кременчуцький антикорупційний центр" надіслали запит на адресу Генеральної дирекції загальнонаціональної програми "Людина року" з метою визначення підстав для розгляду кандидатури Віталія Малецького, як претендента на отримання лауреатського звання загальнонаціональної програми "Людина року-2017".

 

 
 

У відповіді на лист активістів, зокрема, зазначено таке:


"При визначенні претендентів на володіння лауреатськими званнями програми в номінації "Міський голова року" береться в першу чергу до уваги внесок претендента в економічний розвиток міста та добробут громадян, збереження та примноження історичної та культурної спадщини краю, рівень досягнення політичної та соціальної стабільності, сприяння побудові інституту місцевого самоврядування в межах адміністративно-територіальної одиниці".
 

І якщо про "внесок претендента в економічний розвиток міста" можна дискутувати багато, то внесок мера в "збереження та примноження історичної та культурної спадщини" очевидний. Чого лише вартий краєзнавчий музей, який "зберігається" від відвідувачів 10-річним ремонтом. Або ж дві історичні будівлі, які тільки нещодавно "примножили" ряди об'єктів культурної спадщини міста.

 

 

Теги: культурна спадщинамер року

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1372 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2364 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2987 0