Новини з 1996 року

Звання "Мер року" Малецький отримав за примноження культурної спадщини Кременчука

Ксенія Омельченко 03 березня 2018 09:27 1423 0

Представники ГО "Кременчуцький антикорупційний центр" надіслали запит на адресу Генеральної дирекції загальнонаціональної програми "Людина року" з метою визначення підстав для розгляду кандидатури Віталія Малецького, як претендента на отримання лауреатського звання загальнонаціональної програми "Людина року-2017".

 

 
 

У відповіді на лист активістів, зокрема, зазначено таке:


"При визначенні претендентів на володіння лауреатськими званнями програми в номінації "Міський голова року" береться в першу чергу до уваги внесок претендента в економічний розвиток міста та добробут громадян, збереження та примноження історичної та культурної спадщини краю, рівень досягнення політичної та соціальної стабільності, сприяння побудові інституту місцевого самоврядування в межах адміністративно-територіальної одиниці".
 

І якщо про "внесок претендента в економічний розвиток міста" можна дискутувати багато, то внесок мера в "збереження та примноження історичної та культурної спадщини" очевидний. Чого лише вартий краєзнавчий музей, який "зберігається" від відвідувачів 10-річним ремонтом. Або ж дві історичні будівлі, які тільки нещодавно "примножили" ряди об'єктів культурної спадщини міста.

 

 

Теги: культурна спадщинамер року

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 263 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 443 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 653 0