Новини з 1996 року

Звільнено! У Кременчуцькому районі на одного "корупціонера" стало менше

Іона Харченко 28 серпня 2019 11:30 262 0

Згідно з матеріалами справи про адміністративне правопорушення, заступник начальника Управління Державної казначейської служби в Кременчуцькому районі – начальник відділу доходів і видатків не подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік у передбачений законодавством строк.

За безпосередньої участі органів прокуратури посадову особу визнано судом винною за вчинення адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, за частиною 1 статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладено стягнення у вигляді штрафу.

Рішення суду першої інстанції залишено без змін Полтавським апеляційним судом. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Статтею 84 Закону України «Про державну службу» передбачено, що підставою для припинення державної служби у зв’язку із втратою права на державну службу або його обмеженням є, зокрема, набрання законної сили рішенням суду щодо притягнення державного службовця до адміністративної відповідальності за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення.

За принципової позиції прокуратури Управлінням Державної казначейської служби в Кременчуцькому районі за даним фактом призначено службове розслідування, за результатами якого головою Державної казначейської служби України прийнято рішення про припинення державної служби та звільнення особи з посади.

Робота на вказаному напрямку триває.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 435 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 638 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 665 0