Новини з 1996 року

Звільнені працівники сталеливарного заводу зібралися в будівлі підприємства. До Європи далеко

Артем Кузьменко 31 березня 2020 14:05 2852 0

Вони хочуть забрати свої трудові книжки. Прийшли всі, черга закінчується аж на вулиці. От тобі й обмеження масових зібрань.

Сьогодні, 31 березня, в популярній серед кременчужан групі в Telegram опублікували відео, на якому можна побачити, як у будівлі сталеливарного заводу в Кременчуці зібралися звільнені працівники, щоб забрати свої трудові книжки.

 

 

Як можна побачити, всі чекають своєї черги. Але не можна забувати про обмежувальні заходи, які запровадили не лише в усій Україні, а й у більшості країн світу. І хоч ті люди, обличчя яких можна роздивитися, в масках або респіраторах, але відстані в півтора метра ніхто не дотримується. Люди спокійно собі спілкуються і сміються. Хоч і не всі поводяться гідно - людей із вадами слуху, які не змогли пояснити, за ким вони займали чергу, відправили в самий її кінець. Як каже працівниця заводу в листуванні, яка там Європа?

Керівництво заводу прийняло рішення звільнити близько тисячі людей, через що таке масове скупчення. Тепер же, беручи до уваги скріни листування з однією працівницею, трудові книжки ледь віддають. Звісно ж, усе це — марно витрачений час, і, враховуючи холодну погоду, в тих, хто очікує свою книжку, є всі шанси захворіти.

Хоча можна було зробити нормально — щодня призначати певній кількості людей на певний час зустріч із відповідальними за кадрові питання працівниками, щоб такого натовпу не було. Ось тобі й ставлення до людей.

 

Читайте також: У Кременчуці - початок великої кризи. Сталеливарний завод перший скорочує працівників

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1246 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1910 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2430 0