Новини з 1996 року

Зупинка на "Артскладах" буде, але без туалету. Що ще вирішили на громадській нараді сьогодні?

Валерія Макряшина 24 листопад 2017 17:27 1052 0

Пільговики.

На пільговиків виділено 1,266 мільйонів гривень. Про це сьогодні, 24 листопада, в міськвиконкомі на нараді щодо вирішення питань міського перевезення заявив мер Віталій Малецький. 

Це відповідь на питання члена контрольної комісії, учасника АТО Олексія Кравченка, який поцікавивився, чи компенсує міська влада перевізникам їзду пільговиків. Сьогодні - лише 4 фірми-перевізника з півтора десятка отримують компенсацію за проїзд пільговиків. 

Інше, що зазначив мер, це назвав перевізника Мірошниченко (25 маршрут, 3-А) найбільш недисциплінованим, бо, йдучи на конкурс, Мірошніченко знає, що повинен перевозити одного пільговика безкоштовно, однак розрахунків вчасно не подає. Мірошніченко відповів, що дотацій його фірма-перевозчик не отримує і розрахунки подає, але йому відмовляють. На те мер сказав: "подавайте розрахунки вчасно" й не буде проблем.

Згідно розрахунків за пільгові перевезення, мер Малецький зазначив, що автобуси не гумові і що коштів не вистачає. 

 

Тролейбуси. 

Що стосується Кременчуцького тролейбусного управління, то йому за перевезення зверху доплачують 15 млн грн. Малецький пообіцяв, що нових тролейбусах будуть встановлені валідатори (це переносні апарати для обліку і видачі квитків), також буде створена картка кременчужанина. 

Ці валідатори, за словами мера, планують встановити й у маршрутках, однак на їх придбання буде наданий лізинг, бо ціна одного валідатора становить 250 доларів. 

Також Малецкий, переглянувши матеріали, що стосуються ДТП за участю маршруток, відзначив: аби цього не було - повинен бути контроль з боку техніків.

Як зазначив керівник Кременчуцького тролейбусного управління Олександр Вертюх, 19 нових тролейбусів уже оснащено відереєстраторами.

 

Зупинки. 

Генадій Тертичний зазначив, що скляні зупинки громадського транспорту швидко псуються. Також на багатьох із них немає інформації про рух маршруток.

Малецький дав відповідне розпорядження: графіки руху маршруток на запинках таки будуть. Згодом на сайті міської ради буде опублікована мапа з моніторингом руху громадського транспорту в Кременчуці з понеділка, 27 листопада. 

 

Що вирішили? 

Було вирішено відмовитися від запропонованих Генадієм Тертичним "бейджів". Замість них у кожного водія буде своя табличка в салоні трансортного засобу з його ім`ям та прізвищем. 

На кінцевій зупинці маршрутки №2 ("Артсклади") біда - купа сміття, розвалена зупинка, розвалився навіть туалет. Про це повідомив відповідний на даному маршруті перевізник. Малецький запропонував йому самому встановити там біотуалет. Натомість, перевізник запевнив: немає гарантій, що варвари і його не розвалять. Отже, немає питань, контролюйте це питання самі, - відповів йому мер. Мер додав, що «Міськсвітло» й КП «Благоустрій Кременчука» допоможе у облаштуванні зупинки.

У доповнення, Малецький повідомив, що він проти того, аби відстійник маршруток робили по вул. Небесної Сотні (колишня Пролетарська). Також він зазначив, що ларьки на кінцевих зупинках мають бути облаштовані. 

Малецький звернув увагу перевізників на рекламні оголошення в маршрутках. За словами мера, реклама повинна бути тільки державною мовою.

Всі інші рекомендації та пропозиції громадської комісії будуть донесені до перевізників у робочому порядку.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 212 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 231 0
Місто не може — область допоможе: у Кременчуцькому шпиталі були і концерт, і премії, і квіти. ФОТО 400 0