Новини з 1996 року

Зупинити обкрадання 30 тисяч кременчужан «Кременчукводоканалом». Депутат міськради Піддубна

Олександр Курилов 09 січня 2017 10:34 959 0

Депутат Кременчуцької міської ради Оксана Піддубна пропонує міськвиконкому зменшити міські норми споживання води, за якими кременчужани визначені особливими «іхтіандрами», кожен з яких споживає по 10,5 тонн води щомісяця.

Відповідний проект рішення чергової сесії міськради депутат Піддубна оприлюднила на сайті виконкому.

На її думку, встановлені міськвиконкомом норми споживання води у нашому місті потрібно привести до норм законності. Зокрема, зробити кременчуцькі норми споживання води такими, як це визначено урядовими рішеннями.

А за ними, на думку депутата міськради, у Кременчуці слід записати, що «норми споживання для користування послугами з централізованого постачання холодної води  складатимуть – 2,4 куб. метра холодної води на одну особу на місяць та 1,6 кубічних метри – гарячої». Такими є урядові санітарні норми. Сьогодні сумарна норма водопостачання у місті на людину – 10,5 кубів.  

У випадку підтримки ініціативи депутата Піддубної це рішення дасть можливість платити менше за водопостачання та водовідведення  тридцяти тисячам кременчуцьких родин, у яких немає лічильника води і яким нараховують водопостачання за міськими нормами.

Втім негативний бік такого рішення - це зменшення надходжень до комунального підприємства й зменшення фундаментального розміру заробітної плати представникам адміністрації КП «Кременчукводоканал».

Інших негативних моментів у проекті рішення немає.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 537 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1280 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 962 0