Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

ЗСУ - найкращий роботодавець. Цього року на військову службу за контрактом поступило 84 кременчужанина

Віктор Крук 27 травня 2016 13:20 1138 0

Збройні Сили України стали для Кременчука чи не єдиним і найбільшим роботодавцем, який постійно приймає на роботу, а точніше на військову службу, і при цьому гарантує високу заробітну плату. Військкомат запрошує всіх бажаючих ознайомитися з умовами проходження служби.

За інформацією начальника відділу комплектування Кременчуцького ОМВК майора Вадима Мушиманського, цього року контракт на проходження військової служби у Збройних силах України вже підписали 84 кременчужанина. Із них 5 жінок, а близько третини – учасники АТО. Ще з 11 чоловіками планують підписати контракт до кінця травня, а близько 20-ти поки збирають документи та проходять медичну комісію.

При цьому рознарядка по призову у Кременчуці в І-му кварталі виконана на 74%, а у ІІ-му поки набрали менше половини від запланованої кількості. За червень у військкоматі сподіваються цю ситуація виправити. Краща ситуація з набором офіцерів, трохи гірша – з сержантами та солдатами. За словами Вадима Мушиманського, багатьом бажаючим підписати контракт на проходження військової служби доводиться  відмовляти, бо вони не підходять за станом здоров’я, або мають судимість. Він зауважив, що з цього року учасники АТО та ті запасники, які раніше проходили військову службу, можуть брати відношення у військових частинах і після укладання контракту службу будуть проходити в обраному ними місці. Всі інші направляються у навчальні центри ЗСУ, де вони проходять підготовку за військовою спеціальністю.

Близько десяти кременчужан цього року обрали для себе місцем майбутньої служби 5-ту батальонно-тактичну групу «Кремінь» 81-ої окремої аеромобільної бригади, що дислокується в Донецькій області. Про участь кременчужан в її формуванні можна почитати ТУТ.

Варто зазначити, що з цього року військовослужбовцям Збройних сил України значно підвищили грошове забезпечення. Наразі солдат отримує від 7-ми тисяч гривень на першому році служби. А ті військовослужбовці, що мають вислугу років, або звання сержанта чи офіцера – значно більше. Крім того всім виплачується щорічна грошова допомога на оздоровлення при відбутті у відпустку, щорічна грошова допомога на вирішення матеріально-побутових проблем, а під час перебування у зоні АТО – додаткова грошова винагорода. Військовослужбовці-контрактники також мають право на відпустку від 30-ти днів та право на навчання у вищих навчальних закладах з наданням додаткових відпусток для здачі сесії.

Сьогодні, 27 травня, речник Міністерства оборони  Дмитро Гуцуляк повідомив, що з початку року контракт зі ЗСУ підписали 29,5 тисяч військовослужбовців, а ще тисяча відібрані і підпишуть контракт найближчими днями. За його словами, кількість бажаючих служити за контрактом з початком цього року зростає щомісячно.

Теги: військова служба за контрактом

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 72 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 966 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1673 0