Новини з 1996 року

Зруйнують і нічого не збудують. Міськвиконком розбагатіє на літній кінотеатр. У Крюкові

Олександр Курилов 21 березня 2019 16:30 290 0

Міський виконавчий комітет створить спеціальну комісію з прийняттям на свій баланс майна від Крюківського вагонобудівного заводу.

Про це йдеться в розпорядженні міського голови Кременчука Віталія Малецького, за яким спеціальна комісія безплатно прийматиме комплекс будівель та споруд «Літній кінотеатр», що розташований у Кременчуці, на вулиці  Івана Приходька в Крюкові, в парку "Крюківський".

Очолить комісію, згідно з розпорядженням мера Малецького, його перший заступник Володимир Пелипенко.

Далі ж слід сказати про розумну політику адміністрації ПАТ «КВБЗ», яка в цій справі нагадує відомого героя «Весілля в Малинівці», який ділив речі й роздавав у користування все, що йому ніколи не буде потрібним. І в цьому плані мова якраз про літній кінотеатр, уже другий, який буде у власності міськвиконкому.

Є приклад іншого літнього кінотеатру в парку «Придніпровський» з назвою «Дніпро», на місці якого колись планували збудувати театр, але потім таку думку покинули, бо дорого.

Тож цей «Дніпро» зруйнували і на його місці нічого не збудували. Вочевидь, у справі з такою ж будівлею в парку "Крюківський", результат плідних зусиль буде таким же.

І, певно, слід звернутися до адміністрації ПАТ «КВБЗ», яка показує приклад успішного позбавлення через місто непотрібних їй споруд. А в даному випадку мова йде про нестачу дитячих дошкільних закладів у Крюкові й порожній такий, що стоїть навпроти Будинку культури ПАТ «КВБЗ» й належить вагонобудівному заводу. І, звісно, було б справедливо, якби місту передавали не тільки нікому не потрібні будівлі, але й такі, що справді потрібні людям.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись