Новини з 1996 року

Зруйновані дороги та пні замість дерев. Міська влада Кременчука забуває про віддалені околиці міста

Іона Харченко 26 червня 2019 13:46 363 0

Сьогодні, 26 червня, на пленарному засіданні сесії Кременчуцької міської ради депутатка Валентина Головко виступила з двома запитами, що стосувалися правобережжя Кременчука.

Вона говорила про ремонт та пошкодження ділянок дорожнього покриття на вулиці Івана Приходька. Всього декілька років тому зробили капітальний ремонт цієї вулиці, й дуже прикро, що така довгоочікувана робота, на яку витрачена велика сума грошей з міського бюджету, сходить нанівець.  

У зв’язку з постійними поривами та ремонтами застарілих каналізаційних та водопостачальних труб працівники управляючих компаній знімають асфальтне покриття вулиць для усунення даних проблем.

Після закінчення ремонтних робіт ділянки дороги нашвидкуруч засипають щебенем та грандвідсівом і в кращому випадку встановлюють попереджувальний знак для безпечного руху транспорту, на цьому все й закінчується. Асфальтне покриття не відновлюється, що наражає на небезпеку водіїв і пасажирів транспортних засобів.   

Останнім прикладом бездіяльності управляючих компаній є аварійна ділянка дороги поблизу сумнозвісного будинку побуту «Троянда», де після останнього ремонту знову утворилися ями.

Тож Валентина Головко звернулася до міського голови Віталія Малецького, щоб він особисто розібрався в ситуації, що склалася з ремонтом доріг Кременчука, та дав розпорядження керівникам відповідних служб відновити стан дорожнього покриття вулиці Приходька.    

Другий запит депутатки стосувався заміни старих зелених насаджень правобережної частини міста на нові. Як вона сказала, дерева на її виборчому окрузі зносять, не насаджуючи нових. Тож Валентина Головко, знову звертаючись до мера, закликала його знайти можливість у другому півріччі виділити кошти для прибирання всіх пнів і висаджування молодих дерев, які очищували б повітря.

«Така ситуація склалася не тільки в мене на окрузі. Вона є й на інших околицях, про які забувають. Ми всі живемо в місті, яке називається Кременчук, екологічна ситуація якого не в найкращому стані, щоб забувати озеленювати райони, які віддалені від центру», – наголосила жінка.

Обидва депутатські запити Валентини Головко на сесії підтримали.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 427 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 717 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 887 0