Новини з 1996 року

Зробити неможливе. У мерії хочуть забезпечувати кременчужан хлібом з місцевого хлібозаводу

Олександр Курилов 14 грудня 2015 16:08 1136 0

Дмитро Кравченко, заступник міського голови з питань торгівлі та будівництва, сьогодні взявся за реалізацію нездійсненних планів. Серед таких у нового заступника мера Кременчука – збільшення потужності Кременчуцького хлібозаводу, життя на якому нині – не дуже.

Про те, що міська влада зверне увагу на найбільше підприємство Кременчука з виробництва хліба, «Програмі плюс» розповіла керівник управління розвитку торгівлі та підприємництва виконкому Людмила Жорняк.

«Це стратегічне для Кременчука підприємство – наш хлібозавод. Його потужності – виробництво щодня до 63 тонн хліба та хлібобулочних виробів. Нині ж у печах підприємства випікається щодня в середньому до 15 тонн хліба, що, звісно, дуже мало», - за словами Людмили Жорняк, мова в цьому випадку може йти про допомогу міста Кременчуцькому хлібозаводу.

Зміст останньої - міська влада дасть дозвіл на встановлення на вулицях міста двадцяти нових кіосків з продажу хліба. Саме цим і викликано знайомство віце-мера з торгівлі та будівництва Кравченка з підприємством.

Інше, за її словами, – кременчужани сьогодні не стали їсти менше хліба, але у нашому місті стали менше його виробляти. Саме це представники мерії спільно з керівниками підприємства й спробують виправити.

Про що слід додати – так це про нереальність планів одного чиновника виконкому, хоч і віце-мера. Нереальність же викликана двома речами. По-перше, у місті є хлібні кіоски, де займаються франчайзингом – продають хліб і булочки з пиріжками виробництва Полтави (фірма «Кулиничі»).

Такі торгові точки, де кременчуцькою продукцією торгувати заборонено взагалі, є власністю місцевих чиновників виконкому й депутатів міськради.

Але є й друге. Великі супермаркети міста везуть до Кременчука свій хліб з Дніпропетровська або його випікають прямо на місці. Якщо ж до цього додати відсутність магазинів у самого Кременчуцького хлібозаводу, які було раніше продано оптом і вроздріб, то стратегічним, вочевидь, Кременчуцький хлібозавод уже не буде.

Теги: Кременчуцький хлібозаводПолітика КременчукаЕкономіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 726 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 890 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1248 0