Новини з 1996 року

Зробить з Кременчука «Тітанік». Мешканці скаржаться на екологію Leonardo DiCaprio та пишуть в ООН

Олександр Курилов 29 серпня 2016 17:17 736 0

Мешканці міста, які втрачають віру в бездіяльного мера Кременчука   Віталія Малецького та його підлеглих, скаржаться на екологію міста в Америку.  

Одночасно кременчужан закликають писати скарги щодо жахливого смороду у нашому повітрі англійською й відправляти все в ООН.  

Відповідні заклики оприлюднено на сторінці «За чистий Кременчук», організатори якого закликають писати повідомлення в Організацію Об’єднаних Націй і не забувати при цьому про  Леонардо Ді Капріо, який допомагає громадянам у таких питаннях.

Загалом кременчуцька ситуація зі смородом і бездіяльністю міської влади в цій справі – жахлива. Бо сьогодні громадські активісті пишуть листи до Leonardo DiCaprio,  а вже завтра звертатимуться до Орландо Блума (Orlando Jonathan Blanchard Bloom).

Натомість наступним, вочевидь, буде Лондон і відомий усім нам чудовий актор Бенедикт  Камбербетч  з його доктором Ватсоном.

А  якщо так піде і далі, то кременчуцькі сценарії жахів стануть улюбленими для всього  Голлівуду, а всі американські рок-зірки, услід за відомими акторами всіх країн приїдуть, аби подивитися,  що таке в Україні отруєний Кременчук, до якого українським чиновникам немає някої справи.

Вочевидь, меру Кременчука Віталію Малецькому, з огляду на майбутні відвідини нашого міста представниками світової громадськості, слід поворушитися. Інакше третю й фінальну  частину «Голодних ігор» зніматимуть саме на вулицях нашого міста. Й не виключено, що знімальний майданчик для цього облаштують саме у міськвиконкомі.

 

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 961 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1796 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 825 0