Новини з 1996 року

Зробили без провини винними. УЧАСНИКАМ АТО - КРЕМЕНЧУЖАНАМ ДОРІКАЮТЬ У ЇХНІХ ЗАКОННИХ ВИМОГАХ

Олександр Курилов 19 листопад 2015 15:44 959 0

Кременчужани-учасники АТО, які захищали Україну від тероризму, ведуть себе не достойно. Не достойно – коли вимагають виконання законів України, якими їм передбачено надання пільг.

Це сьогодні нарада по транспорту у міському виконавчому комітеті й розповідь працівника кременчуцького корпункту обласного телебачення «Лтава», про поведінку одного з тих, хто чесно захищав Україну від тероризму.

«Розповім наступне. Дружина їхала з Крюкова в місто й на зупинці в автобус увійшов колишній учасник АТО. На запитання – чи є пільгове місце, водій відповів – зайнято. Далі ж цей учасник АТО тикав в очі водію телефон і створював аварійну ситуацію. Він вимагав пільгового проїзду. Але, вів себе дуже погано й все це - під час проїзду через Крюківський міст», - розповів представник обласного телебачення – ще молодий чоловік 35–річного віку, який однак не став згадувати про існування законів України.   

Загалом жахлива ситуація, коли вже самі перевізники підключилися до теми наради й наступним, що від того ж працівника обласної телерадіокомпанії "Лтава"  мало пролунати, так це вислів – «кременчужан, на схід ніхто не посилав».

Втім, саму суперечку вирішував керівник відділу транспорту Руслан Івашина, але спочатку на захист кременчужан-учасників АТО стали журналісти – представник «Програми плюс» та «Вісника Кременчука». Причина такої реакції газетярів – чути від учасників наради слова, що самі військові винні,  бо вимагають виконання законів – надзвичайно прикро…

Спільна думка учасників наради перевізників на цей рахунок – наступна. Учасники АТО вимагають не захмарних для себе речей, а звичайного виконання закону. Останнім, їм передбачено пільги у проїзді, тож від надання таких пільг нашим захисникам, ніхто з кременчуцьких перевізників не збанкрутує.

Загальне попередження від керівника відділу транспорту міськвиконкому – водії зобов’язані перевозити учасників АТО безкоштовно й не залежно від пільгового місця.

Втім й тут теж є проблеми – законодавства України  про надання пільг нашим захисникам дотримуються далеко не всі перевізники. Тобто, скандали на цю тему ще будуть.

Теги: Підтримка оборониАТОПолітика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1246 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1911 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2431 0