Новини з 1996 року

Знущатися над дикими тваринами – можна! Віце-мер Кременчука відповів на скаргу активістів.

Ксенія Омельченко 22 вересня 2016 17:50 1000 0

Активісти групи «За чистий Кременчук» отримали відповідь від заступника міського голови щодо заборони розміщення пересувних цирків у Кременчуці.

Громадські активісти з групи "За чистий Кременчук"  отримали відповідь міського виконавчого комітету стосовно їхньої пропозиції заборонити розміщення у Кременчуці пересувних та інших мобільних цирків, у яких відсутні потрібні документи чи погані умови утримання диких тварин.

У своєму зверненні, яке було направлено у міськвиконком, мешканці Кременчука вимагали припинити знущання над дикими тваринами, свідками якого є пересічні громадяни.

Пояснення активістів - пересувні цирки вже заборонені у Львові та Дніпрі, бо там мерія ставиться більш уважно до прохань людей і не дозволяє знущаєтися  над тваринами. Так само заборона на гастролюючі колективи  з дикими тваринами діє на території Великобританії, де людям уже набридло дивитися на нещасних тварин у невеличких клітках.

Віце-мер Руслан Проценко відповів активістці, що дозвіл надано для урізноманітнення сімейного і дитячого дозвілля та у зв’язку з відсутністю у місті  стаціонарного цирку. Тобто усі гастролери, що мають на руках відповідні документи та дозволи, можуть продовжувати знущатися над, наприклад, слоном. Якого використовують як рекламу і возять по місту. Так само це дозвіл утримувати жирафів у невисоких клітках, не враховувати звичайні потреби великих тварин.

З листа заступника міського голови зрозуміло і те, що дозвіл на такі «розваги» надає Кременчуцьке управління Держсанепідемслужби, Міська ветеринарна клініка та управління патрульної поліції.

"Як у 21 сторіччі ветеринари дозволяють ось так відкрито знущатися над тваринами? Є ще цілий ряд питань: чи бачили ветеринари, поліція умови, у яких перебувають тварини?

Чи знають вони, чим годують тварин, як після них прибирають, і взагалі, чи нормально водити слонів по транспортному полотні дороги ?" - така реакція отримувачів на  офіційну відповідь.

Тож чекаємо на нові пересувні циркові трупи, на нових нещасних тварин та нові байдужі коментарі влади, бо стаціонарний цирк ми ще не збудували!

Теги: знущання над тваринамиГромадські активісти Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 259 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 230 0
На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО 394 0