Новини з 1996 року

Знову скандал в Кременчуцькій освіті - цього разу в гімназії №5

Марина Баніт 28 січня 2017 10:40 2613 0

Новий скандал у освіті міста Кременчука. Вчителі прийняли дітей за шпроти та напхали їх у автобус, як у консервну банку, а потім повезли виступати у Палац культури. Про жахливе перевезення дітей 5-ої гімназії шкільним автобусом на сторінці у ФБ написала користувач Неля Смірнова:

«Міністерство освіти і науки України , Лілія Гриневич Lilia Hrynevych , зверніть увагу, будь ласка, на місто Кременчук! Бо тут катастрофа! Сказати, що я в стані оскаженіння - це нічого не сказати! Геннадій Москалик , що твориться в наших школах?! Хто стоїть на чолі наших шкіл? Це точно педагоги? Бо події в школі №11, а тепер і в школі №5 доводять протилежне!

Сьогодні відбувався флешмоб між шкільними колективами, де виступали і дітки з п'ятої гімназії. Сьогодні зранку батьки дітей першокласників питали, чи можуть вони супроводжувати дітей при перевезенні дітей зі школи до Палацу Петровського. У відповідь почули категоричне НІ! Чи можуть вони забрати своїх дітей і доправити їх до місці проведення флешмобу самотужки - у відповідь почули категоричне НІ!

Більше того, директор гімназії попередив батьків, що їх на флешмоб не пустять, тому їхати туди зовсім не треба! Але деякі батьки таки вирішили поїхати. Тепер заспокійливе будуть пити дуже довго! До палацу під'їхав автобус з дітьми з п'ятої гімназії, вщент забиий!!!! дітьми! Діти не просто стояли в проході - вони були набиті в автобус, як шпроти в банку! Хлопчик з класу моєї внучки сидів на передній торпеді водія!!!!!

Ви там, педагоги, зовсім з глузду з'їхали?! В автобус набили 70 дітей, причому першокласників запустили останніми і найменші за віком діти буквально стояли один на одному! І всю таку кількість дітей супроводжувала аж ОДНА людина - керівник культмасового заходу! В мене питання до Патрульної поліції Кременчука - чи отримували ви заявку на супровід автобуса з дітьми від керівництва 5-ї школи-гімназії?

Якщо так, ТО ЧОМУ ВИ НЕ СУПРОВОДЖУВАЛИ автобус з дітьми?!!!!!! Чи мають право під час перевезення діти їхати в вищеописаних умовах? Скільки дорослих має суроводжувати дітей? Чи є таке перевезення дітей порушенням і яке покарання Закон передбачає за це? До речі, діти більш дорослі розповідали, що автобус мчав зі шаленою швидкістю!!!! Тепер зрозуміло, чому директор гімназії наказав батькам не їхати на виступ дітей!

Але це ще не все! Коли автобус під'їхав до палацу - ніхто з працівників школи не підняв свою дупу та не вийшов зустріти дітей! За словами мами, яка все ж таки поїхала до палацу і зустрічала діточок з 5-ї гімназії на місці, діти буквально вивалювалися з автобуса! В однієї дитини почалася істерика, тому що в штовханині вона загубила шапку, на вулиці - мінус 10, а шапку затоптали!!!! Ви думаєте, що хтось зі школи кинувся захистити дитину від морозу? Єдина представниця школи вийшла з автобуса і зі словами "Всі за мною" пішла в палац, залишивши дітей вивалюватися з автобуса! Самих!

Добре, що їх тут же підхоплювали батьки! Але їх було раз-два, і перелік закінчився! Про те, як проходило змагання - окрема тема. Так, багатьох дітей примусили роззутися і в одних шкарпетках іти "флешмобити"! Скільки дітей після цього захворіє, скільком призначать антибіотики, які нанесуть величезну шкоду їхньому організму, для керівника школи не принципово! Та, схоже, і для Вас, пане Москалику, теж! Завтра Виталий Малецкий світитиме 32 зубами з фото, хизуючись, як вдало проводять діти у місті, яким він керує? Вдало?

Для вас головне - галочку поставити, використавши дітей! А що ці діти відчувають при цьому - вам наплювати! Але й це ще не все! Назад з палацу до автобуса дітей зовсім ніхто з дорослих не супроводжував! Вони самі йшли до автобуса, куди їх знову забили під зав'язку, і знову без супроводу міліції повезли до школи!!!! Громадяни керманичі, наші діти для вас скотина якась?!

Хто вам, ублюдкам, дав право так ставитися до дітей! Я так розумію, що в такий спосіб директор гімназії провчила батьків за відмову здавати внески?! Чи як? З того, що розповіла моя внучка: "Бабушка, когда мы ехали туда, там взрослые девочки, ну те, которые сидели, они с нас смеялись и говорили нам гадости.

И Таню обижали!" "Бабушка, мне так больно было, когда мы ехали, там стоял мальчик, у него был большой портфель и он этим портфелем очень больно давил мне в спину" "А когда мы возвращались - я так хотела сидеть, чтобы не было больно, и я с девочками побежала к автобусу, но там было скользко и я упала раз, а потом еще раз и еще раз.

А когда я поднималась, я слышала, как плачет одна девочка, она что-то потеряла". Сволота ви, неповажні керівники міста, відділу освіти, гімназії! Щоб ви повипадали зі своїх позашляховиків і увесь залишок життя свого з вашими дітьми їздили так, як сьогодні їхали наші діти!».

Під цим постом розгортається гостра бесіда:

Депутат Тетяна Сідерка відгукнулася: «Телефонуйте, готова вислухати і нікому й ніколи не дозволю принижувати дітей. Якщо чесно, на жаль, ця ситуація не перша. Дякуючи Богові, зараз батьки почали про це говорити. Лише разом ми зможемо це подолати».

«Москалику немає часу керувати педпроцесом, ви поцікавтеся його декларацією, уроки не читав, а чималі гроші одержував за так зване дистанційне навчання в всш3», - зазначила користувач Надія Опришко.

Ольга Шиян зазначила: «Взагалі, згідно з діючим законодавством, під час перевезення дітей має бути 1 учитель на 10 учнів, медичний працівник. Такого бути не може, щоб на 70 учнів був лише один супроводжуючий».

А ось депутат Руслан Ульянов заперечив правдивість розповіді:  «Гарну страшилку придумали))) Не повірю в неї, поки не дасте мені координати того, хто цю страшилу розповів. До тих пір навіть службове розслідування, думаю, проводити не будуть. Бо – анонімка».

Про те, як далі розгорнуться дебати і чим усе закінчиться, можна стежити на сторінці у соцмережі.

 

 

 

Теги: Пригоди КременчукаЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1490 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1561 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1484 0