Новини з 1996 року

Знижки або субсидії – пільговикам треба обирати

Марина Баніт 17 квітня 2018 14:33 610 0

З 1 травня 2016 року, згідно  з Порядком  призначення  та  надання  населенню субсидій  для  відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. N 848, у разі призначення субсидії пільги  з оплати житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива і скрапленого газу особам, які зареєстровані (фактично проживають) у житловому приміщенні (будинку), у період її отримання не нараховуються.  Це означає, що мешканцям, яким призначена житлова субсидія, у період отримання субсидії знижка на оплату за житлово-комунальні послуги не нараховується. Про це повідомляє сайт міськвиконкому.                                                     

Нагадуємо, що субсидія призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону, але не більше ніж на 12 місяців, і розраховується: на неопалювальний період – з 1 травня по 30 вересня; на опалювальний період –  з 1 жовтня по 30 квітня.

У зв’язку із закінченням опалювального періоду в травні поточного року органами соціального захисту населення буде проведено перепризначення субсидій на наступний 12-місячний термін (розраховується окремо на неопалювальний та опалювальний період).

Доводимо до відома пільговиків, якщо сім’я матиме право на субсидію на неопалювальний період 2018 року, однак її розмір невеликий і, на думку сім’ї, доцільніше сплачувати за послуги з урахуванням пільги, то для припинення нарахування субсидії необхідно подати заяву до органу соціального захисту про припинення надання субсидії. Нарахування субсидії буде припинено з місяця, що настає за місяцем подання заяви, або з будь-якого наступного місяця.

Згідно з вищезазначеною постановою, з місяця припинення нарахування субсидії буде відновлено надання пільг.

Варто нагадати, що відповідно до Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 липня 2015 № 389, пільги окремим категоріям пільговиків надаються за умови, якщо середньомісячний сукупний дохід сім’ї пільговика в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу (з 01.01.2018 – 2470 грн.).

Звертаємо увагу, що  пільговим категоріям населення, яким надання субсидії припинено за їх особистою заявою, для призначення субсидії на наступний термін (з жовтня 2018 року) необхідно подати органам соціального захисту населення новий пакет документів (заяву про призначення субсидії та декларацію). 

Звернутися можна до спеціалістів управління соціального захисту населення за місцем проживання, зокрема для мешканців Крюківського району за адресою: вул. І. Приходька, 90, кім. 111 протягом робочого тижня:

з понеділка по четвер: з 8 до 17 год.

у п’ятницю: з 8 до 16 год.

або за телефонами: 6-13-63, 6-01-20, 6-23-35.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 418 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 541 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1045 0