Новини з 1996 року

Знайшлися діти, які зникли в Полтаві

Ксенія Омельченко 23 вересня 2016 11:12 527 0

Нагадаємо, 18-го вересня пішли з дому вихованці дитячого будинку сімейного типу. Чотири дні хлопці переховувалися у лісі, харчувалися печеною картоплею та грілися біля багаття. На розшук дітей віком 13, 11 та 10 років задіяли працівників поліції Полтави та сусідніх районів.

За інформацією з сайту поліції Кременчука:
Сьогодні вдень до поліції зателефонував батько дітей і повідомив, що хлопці знайшлися. Їх побачив прихожанин церкви, яку відвідує родина. Зі слів чоловіка, після довгих вмовлянь діти погодилися, аби чоловік зателефонував батькам та сповістив про їх місце знаходження.

Руслан Бірюков, заступник начальника поліції Полтавщини, коментує: «Малолітні мандрівники не надто балакучі. Говорять, що втекли з дому, оскільки там дисципліна і вимоги щодо навчання. Якийсь дядько сказав їм, де на полі можна набрати картоплі – тим і харчувалися. Вночі зігрівалися теплом від розведеного вогнища. Велосипеди ж довелося сховати у лісі, оскільки на одному пробили колесо».

Михайло, батько дітей, розповів, що старший, Едік, уже не вперше тікає з дому. «Хлопець кмітливий і здібний, однак його попередній спосіб життя дається взнаки, - говорить Михайло. – Будемо й надалі виховувати, розмовляти, пояснювати».

Наразі з дітьми та батьками працюють психологи і соціальні працівники, щоб попередити подібні випадки у майбутньому.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 963 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 1963 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2577 0