Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Знайди фронтовика на фото! У Кременчуці розпочато святкові мерські зібрання "дітей" та онуків дітей війни

Олександр Курилов 03 травня 2018 11:54 1484 0

Кременчуцькі чиновники відзначають проблеми з традиційним святкуванням Дня Перемоги через відсутність самих колишніх фронтовиків.

Відтак усі заходи з цього приводу переформатовуються вже не під фронтовиків, але пенсіонерів-представників агітаційної сітки мера Малецького.

Справа з переформатуванням дійшла до того, що вже  для 275 ветеранів, яким з міськвиконкому  виділяється по тисячі гривень на честь Дня пам’яті та примирення, чиновникам довелося утаємничити рік народження нагороджених.

Причина – серед тих, кому в мерії видадуть ці кошти, дві третини тих, хто має далеко менший вік,  ніж 91 рік – мінімальний вік ветерана Другої світової війни.

Й останнє повідомлення з цього приводу - про масове зібрання в Крюкові, де мер Малецький вітав уже не ветеранів, але «дітей війни» та «онуків дітей війни».

«2 травня у територіальному центрі соціального обслуговування  населення Крюківського району відбувся урочистий захід з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні: «Безсмертна велич перемоги». У ньому взяли участь міський голова Віталій Малецький, його заступник Ольга Усанова,  голова  Крюківської районної адміністрації Дмитро Лозовик, представники Департаменту соціального захисту населення та питань АТО, відвідувачі територіального центру, ветерани та громадськість мікрорайону», - зазначено в повідомленні прес-служби мерії.

І, звісно, що наш градоначальник розповідав про подвиг дідів і про те, що наші рідні, які вимушені були вмирати на війні, яку затіяли Сталін з Гітлером, Віталій Малецький говорити не став.

Дивує тут саме фото з кашею для ветеранів, де справжніх ветеранів не було - їх замінила агітбригада мера Малецького.

Фото це додається.

Однак слід сказати про інше – нашим чиновникам можна довго говорити про подвиг дідів та прадідів і такі розмови після 9-го травня припиняться. Припиняться, бо за нинішньою мерською  звичкою такі речі згадуються лише один раз на рік.

Але є інше – є могили фронтовиків-ветеранів на Новоревівському й Ревівському кладовищах, яких уже давно немає в живих і які ніхто не фарбує та не прибирає.

І було б краще, якби замість каші для онуків дітей війни, яку куштував наш мер, наші чиновники привели всі ці поховання фронтовиків до ладу.

Обійшлося б усе це недорого – не дорожче, ніж фарбування всього у гранатовий колір 5-ти нових тролейбусів, що відбувалося на останньому міськвиконкомівському  суботнику.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 806 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1496 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1501 0