Новини з 1996 року

Знай наших! Піаніст-екстреміст Богдан у Кременчуці і музику подарував, і машину полагодив. ФОТО+ВІДЕО

Едера Бедьо 11 квітня 2016 16:31 1222 0

Учора, 10 квітня, у Кременчуці у рамках експрес-туру "Палітра" побував піаніст-екстреміст Богдан. Чоловік відомий своїми мужніми вчинками, а також чарівною музикою, яка лунала під час Революції Гідності на Майдані, біля будівлі КМДА, на палаючому автобусі тощо. Нині ж піаніст мандрує містами України, зокрема у рамках весняного туру побував у Полтаві, Миргороді, Лубнах, Кременчуці, дарує свою музику також бійцям у зоні АТО. 

 

 

Утім що стосується виступу в Кременчуці, то він міг і не відбутися, адже на заваді музиканта стали технічні проблеми з автомобілем. Так, через те, що виникли проблеми з передньою ходовою частиною машини, добиратися до нашого міста чоловік був вимушений на евакуаторі. Тут варто віддати належне Авто громаді Кременчука, яка оперативно зреагувала, викликала допомогу і хоч і з запізненням на півгодини, але подарувала можливість кременчужанам почути піаніста-екстреміста. Саме його виступ, між іншим, чекали близько півсотні мешканців міста, які бували на концертах Богдана й раніше, навіть під час напружених подій у Києві у 2013-2014 рр.

Що стосується самого концерту, то музикант зіграв лише 5 композицій, 4 з яких його власні. Утім і вони багато в кого викликали сльози та болючі спогади. Публіки все більшало, адже повз площу Незалежності сонячного вечора проходило чимало людей, яких приваблювала музика електронного фортепіано. Чоловік між композиціями трохи говорив про них, але зовсім небагато. Урешті-решт завершив він свій виступ словами: "Сподіваюся, що вам моя музика розповіла більше, ніж слова".

Під час міні-концерту кременчужани кидали скільки не шкода гривень, аби допомогти відремонтувати музиканту автомобіль, заправити його пальним та помандрувати далі. Тож завдяки тій ж Авто громаді Кременчука та ГО "Майдан" у вихідний день вдалося придбати необхідну деталь для машини Богдана, який таким чином зміг продовжити свої мистецько-патріотичні мандри Україною.

Детальніше про це читайте на сторінках нового номера інформаційно-рекламного тижневика "Програма Плюс". 

 

 

 

Фото та відео: Андрій Рубан.

 

 

Теги: Життя КременчукаКультура КременчукаПідтримка оборониАТОМайдан Кременчук

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 414 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 704 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 874 0