Знай наших! На льодовій арені знову перемога

Альбіна Козлова 19 жовтня 2018 10:05 417 0

Вчора, 18 жовтня, відбувся поєдинок двох лідерів, що очолили турнірну таблицю УХЛ: «Кременчука» й «Дніпра»  - з 23 та 26 очками відповідно.

Дві команди обережно почали центральний матч десятого туру, адже ціна помилки в поєдинку могла коштувати першого місця. Нечисленні гольові моменти «розбивалися» об надійний захист воротарів.

"Для нас це дуже важлива гра, адже «Дніпро» займає перше місце в турнірній таблиці, херсонці для нас - принциповий суперник. Ми граємо за тренерським завданням, і найцікавіше нас чекає попереду. Будемо намагатися, щоб усе для нас закінчилося добре. У першому періоді було стартове хвилювання, але вже вкотилися і увійшли в гру," - сказав форвард і помічник капітана кременчужан Віктор Тютченко.

Слова нападника "Кременчука" стали пророчими, адже в подальшому матч пішов саме за таким сценарієм, а наполегливість в атаці сприяла взяттю воріт господарів. На 39-ій хвилині партнери вивели кращого бомбардира УХЛ Миколу Кисельова по центру одного на побачення з Олегом Петровим і форвард використав свій шанс на всі 100% - як рукою поклав шайбу в ліву дев'ятку.

На 47-ій хвилині кременчужани закинули другу шайбу у ворота «Дніпра», але Олег Петров зрушив ворота й гол зарахований не був. Воротар отримав видалення, але гості не змогли його реалізувати. Проте за три хвилини до сирени Олексій Ворона з лівого кута підхопив шайбу, сміливо пішов на ворота "Кременчука" і забив гол Петрову.

За дві хвилини до кінця Дмитро Підгурський поміняв воротаря на шостого польового гравця, через 30 секунд "дніпрянин" невдало викинув шайбу прямо на Миколу Коляду й той скоротив рахунок до мінімуму. Останні півтори хвилини пройшли в нервовій боротьбі з вилученнями, але кременчужани вистояли й заслужено перемогли 2:1!

Таким чином «Кременчук» з 26 очками займає перше місце в турнірній таблиці, а «Дніпро» з 25 балами опускається на друге місце.

Наступний матч «Кременчук» зіграє 20 жовтня в Харкові проти «Динамо», яке, нагадаємо, в останньому поєдинку впевнено обіграло «Донбас» 4:2. Початок поєдинку о 13:50.

«Дніпро» - «Кременчук» 1:2 (0: 0, 0: 1, 1: 1)

Шайби: 0:1 Кисельов (Хрішпенс), 38:39. 0: 2 Ворона (Савченко), 56:35. 1:2 Коляда (шостий польовий), 58:36.

«Дніпро»: Петров; Білоусов - Декало, Афанасьєв - Пугачов, Сірченко - Шпак, Матусевич - Будько; Бондаренко - Коляда - Янішевський, Золотухін - Коваленко - Жвачкін, Найдьонов - Мацейко - Макарицький, Тимченко - Брага - Болотін.

«Кременчук»: Гордюшин; Толстушко - Грицких, Севрюгін - Бєльський, Горлушко - Бойових, Савицький - Хрішпенц; Тютченко - Красильников - Муртіщев, Савченко - Гриценко - Ворона, Кисельов - Фурса - Зайцев, Поліщук.