Новини з 1996 року

ЗМАГАТИМЕТЬСЯ З ШАПОВАЛОВИМ ТА КАЛАШНИКОМ. ОКСАНА ПІДДУБНА БУДЕ КАНДИДАТОМ В МЕРИ ВІД «УКРОПУ».

Олександр Курилов 07 вересня 2015 17:42 1047 0

Головний біль першого віце-мера Віктора Калашника (дублера №1 кандидата в мери Кременчука й нардепа Юрія Шаповалова), депутат Автозаводської райради Оксана Піддубна, яку пан Калашник називає Ксюшею, а та його Вітюшею, таки балотуватиметься на посаду міського голови. Стартовий майданчик для такого у неї – міська організація партії «Укроп», де її презентовано як лідера.

Це сьогодні у Кременчуці  відбулася презентація лідера місцевого «Укропу» - Оксани Піддубної, яка таким кроком поставила крапку у своєму виборі партії. Аргумент пані Піддубної у прийнятті рішення – програма «Укропу» збігається з її програмою. Звідси і вибір й саме від цієї партії пані Оксана піде вище.

Про що варто додати – нині в міському «Укропі» шукають кадри й Оксана Піддубна веде переговори з цього приводу з депутатами міськради. Якими саме депутатами - вона не сказала, але й говорити тут особливо не потрібно.

Мова,  як на репортера,  - про колишніх представників фракції «Батьківщина», які двома місяцями раніше покинули партійні ряди Юлії Тимошенко. Саме їх – не всіх - агітують на вступ до «Укропу» теж.

Останнє – це заява про те, що партія буде незалежна від директорського корпусу місцевих підприємств Ігоря Коломойського. Таку заяву оприлюднив керівник обласної організації «Укропу» й колишній заступник губернатора Полтавщини Сергій Соловей.   

Теги: Місцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись