Новини з 1996 року

Зміни в бізнесі. Перший зам голови облради Холод поверне 20,5 млн. грн. Фонду гарантування вкладів?

Олександр Курилов 06 червня 2017 13:27 821 0

Один із найбільших міських землевласників – ТОВ «Кременчуцька торгова гільдія», за якою – найбільші міські земельні скандали й керівник якої – перший заступник голови  Полтавської облради Холод, припиняє своє існування.

Причина припинення – перерозподіл активів ТОВ, яке до всього винне 20 мільйонів гривень Фонду гарантування вкладів через неповернений кредит, що було взято в банку «Форум» й чиї активи перейшли до Фонду.

Про те, що в міському бізнесі – зміни, «Програмі плюс» повідомили податківці. Мова йшла про підприємство пана Холода і про те, що «Кременчуцька торгова гільдія», незважаючи на податковий борг у 250 тисяч гривень, припиняє своє існування.

Натомість, замість припиненого одного, у владному бізнесі з’являться одразу дві інших фірми. Зокрема, «народяться» ТОВ «Центральний ринок Кременчука» та ТОВ «Торгова гільдія» ( вже не кременчуцька).

Відомо також про активи цих нових двох підприємств. Це міський Центральний ринок. Але як його будуть ділити – поки що не оприлюднено.

Про що слід додати – це про засновників уже практично неіснуючої «Кременчуцької торгової гільдії». Й таких засновників – п’ять.  

Перший – це фірма «Укрпродукт2000» з капіталом майже 40 мільйонів гривень. Наступний – безпосередньо сам перший заступник  голови Полтавської облради пан Холод, з капіталом у 17,5 млн. грн.

Ще у власниках підприємства – бізнесмен Ольга Шляхова з внеском 12,5 мільйонів гривень.

Також серед акціонерів цього підприємства - кіпрський офшор  «АЛЛАРІ ХОЛДІНГЗ ЛІМІТЕД»  із внеском 45,7 мільйонів гривень.

Щодо найбільшого пакету власності у «Кременчуцької торгової гільдії», то це теж таємний  кіпрський офшор із капіталом у 70 мільйонів гривень і  називається він «СТАВРОС КОЗІАРІС».  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

В Кременчуцькій бібліотеці на Водоканалі вчилися приборкувати акварель. ФОТОрепортаж 52 0
У Кременчуцькій бібліотеці пригощали гарячим глінтвейном. ФОТО 787 0
Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 845 0