Новини з 1996 року

Зло повернулося до маршрутників. Влада здуріла чи помстилася за проїзд по 5 гривень?

Марина Баніт 17 липня 2017 15:20 2034 0

На комісії з питань сім’ї, молоді та спорту головуючий депутат Денис Терещенко повідомив про те, що лиха доля спіткала місцевих перевізників. Усе банально: місто не відшкодовує гроші за пільговий проїзд у транспорті протягом 3-4 місяців. Мова про відшкодування коштів за проїзд пільгових верств населення та дітей до 12 років (згідно з програмою).

Пан Терещенко запитав у керманичів: «Куди поділися виділені кошти?» Серед почутого - попередній керівник відділу щось наплутав з формуванням вартості відшкодування і таким чином сплатили лише частину від потрібного.

Депутат Денис Терещенко пояснив, що він був ініціатором такої співпраці перевізників з містянами. Вони наразі перевозять усіх без винятку, але влада не платить.

«Я їх зобов’язую працювати відповідно до законодавства, вони перевозять усі без винятку пільгові категорії, а виконавчий комітет їм не сплачує кошти? Ми здуріли?» - заявив Терещенко.

Терещенко побачив взаємозв’язок між тим, що у квітні замість домовленої суми на рахунок маршрутників перерахували 800 000 гривень і в той самий час вартість проїзду підскочила до 5 гривень. Чи то влада помстилася за підвищення вартості проїзду, чи то маршрутники помстилися підвищенням за затримання коштів – депутат не пояснив.

Отже, порахували, що всього треба знайти 5 000 000 гривень для забезпечення пільгового проїзду.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 662 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1074 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1523 0