Новини з 1996 року

Зимовий Кременчук: яким запам’яталося наше місто в останні сніжні дні лютого. ФОТО

Олексій Ващук 23 лютого 2021 17:15 152 0

Кременчук узимку – це справжня краса. Зелені влітку парки та скверики перетворюються на дійсно казкові місця. Вулички міста стають ще більш затишними, а величний Дніпро майже повністю перетворюється на величезну ковзанку, на якій, щоправда, кататися доволі небезпечно. Яким же запам’яталося наше місто кременчужанам цієї зими?

Ось бачимо бульвар Пушкіна – тихе та спокійне місце без зайвої музики та метушні. Фонтани, які вже давно не працюють, засипані товстим шаром снігу, а біля них - снігові кучугури, які залишили прибиральники. Особливо романтично тут увечері, коли вмикають ліхтарі.

Вулиця Соборна також, як і кожної сніжної зими, заворожує, особливо під променями холодного зимового сонця.

А Придніпровський парк узагалі виглядає, як казковий ліс. На відміну від минулої зими, коли снігу майже не було, цьогоріч його насипало чимало. Для маленьких кременчужан це справжнє свято – покататися на санчатах та повалятися в снігу, роблячи таких собі «ангелів».

Гуляючи парком, виходимо на набережну Дніпра. Замість піску на пляжі бачимо біле снігове простирадло. Сам Дніпро вже трохи розмерзся по фарватеру. За красою спостерігають і деякі містяни. А милуватися і справді є чим – треба просто зупинитися на хвилину й озирнутися навколо себе.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле: яким був Кременчук у ХХ столітті і яким він є зараз. ФОТОрепортаж 1561 0
З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 1898 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2268 0