Новини з 1996 року

Земельні ділянки - військовим. МІКРОРАЙОН «ОЗЕРНИЙ» УЧАСНИКАМ АТО ЧИНОВНИКИ НЕ ВІДДАДУТЬ

kurilov 11 серпня 2015 12:50 754 0

Міський виконавчий комітет не буде розподіляти між учасниками АТО земельну ділянку площею 87 гектарів, що у мікрорайоні «Озерний».

Натомість військовим–кременчужанам, які за законом мають право на безкоштовне отримання земельної ділянки, пропонуватимуть такі в колишньому парку «Депутатському», що розташований біля пропарювальної станції…

Про те, що міський виконавчий комітет уже отримав 627 звернень про виділення земельних ділянок й у 216-и заявників уже є статус ветеранів, говорили сьогодні, зранку, на засіданні робочої групи у виконкомі.

Інше, про що розповіли, – заявок на отримання землі від учасників АТО багато, тож усім колишнім військовим ділянок не вистачить. Чому не вистачить, бо у тому ж міськвиконкомі юридичне управління вже третій місяць поспіль не може встановити статус території, вільної від забудови, що у мікрорайоні «Озерний».

«Три місяці над цим питанням працювала робоча група, але жодного результату немає», - зазначив з цього приводу депутат міськради Микола Черниш.

За тим, що було оприлюднено на засіданні комісії,  ця територія, як і інші ділянки,  найближчим часом, а мова щонайменше про півроку–рік, військовим передаватися не будуть.

Не будуть, бо за тим, що розповіла керівник управління архітектури, спочатку слід внести зміни в Генплан, потім внести зміни у зонування території.

Зрозуміло, що цим питанням у Кременчуці ніхто не займався. Єдиний виняток у таких змінах, ініційований міськвиконкомом, – це будівництво в центральній частині міста багатоповерхових автостоянок. Тут зміни пройшли успішно, але ці автостоянки майбутнього, до воїнів АТО ніяк не відносяться.

Про що варто додати, так це про таке. Незабаром робоча групи з виділення земельних ділянок проведе жеребкування для 246 учасників – тих, хто подав заяви на виділення земельних ділянок.

Про які саме ділянки йдеться й де вони розташовані, у міськвиконкомі обіцяють розповісти.

О.Курилов

Теги: АТОЗемельные участки

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись