Новини з 1996 року

Зекономив. Нардеп Юрій Шаповалов вітав дітей з Новорічними святами за рахунок міського бюджету?

Олександр Курилов 12 січня 2017 13:52 968 0

Народний депутат України Юрій Шаповалов знайшов спосіб, як економити кошти, які йому виділяють у парламенті на виборців, але витрачати  для того ж привітання кременчужан кошти з міського бюджету.

Про це йдеться у повідомленнях працівника Кременчуцької міської друкарні Вікторії Батюк, яка на своїй сторінці  у Фейсбуку пише таке.

«Виктория Батюк , 10 січня · Кінець грудня та початок січня ми присвятили не тільки підготовці та врученню подарунків нашим клієнтам, але й інтенсивно попрацювали. Головне - наші замовники задоволені.
Подарункові коробки для цукерок для Кременчуцького виконкому, які ми виготовили, наповнилися цукерками і знайшли своїх власників ще до Нового року»,  - зазначає кременчужанка, яка також оприлюднює фото упаковки  цукерок, які дарували мешканцям.

Про що слід додати – на самій подарунковій коробці жодного слова немає ні про міськвиконком, який робив замовлення, ні про кременчужан, коштами яких замовлення оплачено.

Є лише вітання нардепа Юрія Шаповалова, який і тут зумів зекономити на вітанні дітей з новорічними святами. Інше, що є на фото, це напис: «Я люблю Кременчук».

У тому, що нардеп любить не стільки кременчужан та місто, в якому вони живуть, а лише бюджетні гроші Кременчука, - немає жодного сумніву.  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись