Новини з 1996 року

Здешевити оздоровчу путівку на один прожитковий мінімум тепер можна онлайн

Ксенія Омельченко 04 січня 2018 17:29 395 0

2 січня у Кременчуці розпочалась реєстрація дітей у банку даних на оздоровлення за бюджетні кошти.

Цього року для спрощення цієї процедури та створення рівних умов процес реєстрації проходитиме через Центр адміністративних послуг, де запроваджені нові електронні послуги  25–05 і 25–04.

Послуга 25–05 стосується реєстрації в банку даних дітей, батьки яких бажають придбати путівку за програмою здійснення часткової оплати вартості путівок у позаміські оздоровчі табори Полтавської області за рахунок міського та обласного бюджетів.

Послуга 25–04 – реєстрація в банку даних дітей на оздоровлення, які потребують особливої уваги та підтримки. 

Тож батьки або уповноважені особи, щоб поставити дитину в чергу в банки даних на оздоровлення за бюджетні кошти,  мають звернутися за цією послугою  або до адміністраторів ЦНАПу,  або зареєструвати особистий кабінет на сайті Центру та за зразком заповнити  анкету з наданням копій затребуваних документів для здешевлення вартості оздоровчої путівки.

За умови правильності її заповнення на мобільний телефон заявника має надійти СМС–повідомлення про прийом документів і подальшу обробку даних.

Саму обробку здійснюватимуть фахівці управління у справах сім’ї та  дітей виконкому Кременчуцької міської ради, які присвоюватимуть номери черги в банках даних і передаватимуть цю інформацію в ЦНАП, звідки батьки чи уповноважені особи забиратимуть документи.  

У прес-службі міськради звертають увагу на те, що цього року здешевлення вартості  путівки становитиме один прожитковий мінімум, що з 1 липня 2018 року становитиме 1944 гривні.

За рахунок коштів міського та обласного бюджетів у рамках програми здешевлення вартості оздоровчої путівки планується оздоровити 1500 дітей. З цією метою у 2018 році з міського бюджету вже виділено 1458 тисячі гривень та з обласного – 1722 тисяч гривень.

Нагадаємо, що в минулому році за аналогічною програмою було здійснено часткове відшкодування для 1406 дитячих путівок, на які сумарно витрачено близько 2,5 млн. гривень.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись