Новини з 1996 року

Збулося - вперше за довгий час. У Кременчуцькій райдержлікарні ветеринарної медицини - ремонт

Валерія Макряшина 23 грудня 2019 11:15 887 0

Кременчуцька районна державна лікарня ветеринарної медицини, що знаходиться по вулиці Київській, у будівлі №7А, дочекалася уваги - вперше, відповідно до відкритих даних.

За інформацією із сайту закупівель Prozorro, там відремонтують коридор та санвузол. Сума договорів у сумі становить 188 тисяч 326 гривень. Зорема послуга з поточного ремонту коридору коштуватиме 123 тис. 951 грн, а санвузол керівництво ветлікарні оцінило в 64 тис. 274 грн.

 

 

Варто зазначити, що районна державна лікарня ветеринарної медицини має податковий борг - 55 гривень, що ускладнює підписання будь-яких договорів. Втім угоди підписані й гроші, ймовірно, вже перераховані підприємцю, який і виконуватиме роботи з поточного ремонту приміщення санвузла та коридору.

 

 

Виконавцем робіт є фізична особа-підприємець Макайда В.І., яка лише 28 листопада 2019 року зареєструвала себе як ФОП. Про це принаймні свідчать дані уoucontrol. Складається враження, що жінка зареєструвала ФОП спеціально, щоб взяти хоч і невеликий, але підряд на виконання ремонтних робіт. Та це лише припущення.

 

 

Загалом хочеться сподіватися, що всіма забуті й "запилені" приміщення медичних установ відновлюватимуться й надалі. А Кременчуцька районна держлікарня ветмедицини - це лише початок.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2464 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2491 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3731 0