Новини з 1996 року

ЗБИВАЮТЬ З НІГ МЕРА КРЕМЕНЧУКА МАЛЕЦЬКОГО. Готуються до заміни міського голови восени

Олександр Курилов 08 квітня 2016 12:52 1611 0

Міський голова Кременчука Віталій Малецький є «…недалекоглядний, непрофесійний і безсистемний у діях. Ще він відводить очі від телекамери й дезінформує кременчужан».

Ще мер нашого міста обмовився по Фрейду, а Кременчук очолюють корупціонери.

Це сьогодні – вихід у світ друкованого варіанту «Кременчуцької газети», в якій представники підприємств нашого міста й області теж об’єднали зусилля, аби позбавити міського голову Кременчука Віталія Малецького й так невеликого авторитету перед мешканцями.

Щодо самого антимерського видання, то, за викладеним у газеті, боротися з Віталієм Малецьким  будуть одразу дві структури.

Перша – це енергетики з ПАТ «Полтаваобленерго». Друга – представники народного депутата Жеваго.

Саме між ними поділено безкоштовне видання з назвою  «Кременчугская газета»,  й слід додати, що енергетики в цій справі налаштовані більш рішуче.

В усякому випадку, у своєму інтерв’ю керівник ПАТ «Полтаваобленерго» Олександр Засіменко в тому, що стосується мера Кременчука Малецького, слів особливо не підбирає.

Про що слід додати – «Кременчуцька газета», яку фінансують дві бізнес-групи, одночасно має стати альтернативою виданню з назвою «Автограф», яке у свою чергу фінансується з двох джерел.

"Автограф", як й Інтернет-видання "Бред тудей" (Кременчук тудей) з його редактором Дмитром Скандалом – це парафія вже міського голови Кременчука Віталія Малецького й не тільки.

І мова тут уже про нардепа Шаповалова в першу чергу. В другу – це місцева «Батьківщина» з її неофіційним керівником і заступником голови Полтавської облради Холодом.

Про них і про міського голову Кременчука в цих агітках пишуть найчастіше.

Вочевидь, найближчим випробуванням для всіх них – переможців та переможених - мають стати найближчі вибори до Верховної Ради.

А ще, й це теж дуже вірогідно, – мова піде вже про нового міського голову Кременчука.

Причому самого Віталія Малецького на хвилі соціальних протестів восени намагатимуться зняти з посади.

Це теж буде, й до такого йдеться дуже швидко. Прикладом тут є нинішня ситуація з новими платіжками за газ, у яких кременчужанам пропонують доплатити майже за увесь минулий рік. Але така ситуація спостерігається тільки у Кременчуці й більш ніде.

Далі ж буде гірше – той же директор ПАТ «Полтаваобленерго» Засіменко, говорячи про свої стосунки з мером Кременчука, нагадує про борг комунальних підприємств за енергетику – 30 мільйонів гривень.

Втім найцікавіше, про що всі знають і мер Кременчука теж, – попереду. Й мова тут уже про наступний опалювальний сезон, ціни, гроші.

Єдине питання – хто з найближчих довірених осіб нинішнього мера «втикатиме йому ніж у спину»?

Але в цій справі вже свої розклади. Тож основне кіно ще попереду. Про що слід додати - все це в історії Кременчука вже було. Саме так знімали з посади колишніх мерів  Леоніда Білана та Олега Надошу. Нині ж просто нова серія.

 

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 476 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1206 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 904 0