Новини з 1996 року

Збив «найкращого» свого товариша. Мер Малецький у війні з приватними перевізниками Кременчука

Олександр Курилов 17 листопад 2018 10:00 915 0

У Кременчуці минулого тижня – раптове й величезне покращення перевезень пасажирів маршрутними таксі. Не всіма.

Таке можна було спостерігати ще з минулого четверга на сайті Інфобас, на якому можна побачити кількість маршрутних таксі на міських маршрутах.

Звісно, причин для подиву, коли бачиш, що пасажирів на маршруті №15-Б перевозять не традиційні 10 маршруток, з яких три завжди відстоюються, а вже 13 і всі їдуть, – було достатньо.

Втім це не типова картина, бо за тим же маршрутом №16 як їздили чотири маршрутних таксі, так і їздять.

І запитання тут, на яке до минулої п’ятниці не було відповіді, – що сталося з нашими директорами-перевізниками, одні з яких раптом взялися за покращення, а інші плювати на все хотіли?

Але вчора відповідь на це запитання пролунала.

Мова про засідання міського виконавчого комітету, на якому, крім підвищення вартості проїзду в наших маршрутках, мер та його заступники оголосили про розірвання угоди з приватним перевізником Мірошніченком, маршрутки якого возять пасажирів за маршрутом №3-Б та №25.

Офіційна причина такого кроку – перевізник Костянтин Мірошниченко (ТОВ «Союзавтоекспрес) порушує умови договору.

Зокрема, на маршруті №3-Б має бути 24 маршрутки, а насправді набагато  менше.

Так само й на маршруті №25, де має працювати сім автобусів, є лише один.

Пояснення самого перевізника Мірошніченка – автобусів на маршруті №3-Б справді менше, бо було розпорядження міського голови про зняття з маршрутів німецьких мікроавтобусів «Мерседес».

Цю вказівку виконали, але інших мікроавтобусів у підприємства не було. Тому й така ситуація. До того ж на маршруті №3-Б працюють тролейбуси й з ними, бо вартість проїзду в електротранспорті вдвічі менша, ніхто конкуренції не витримає.

Приблизно така ж картина з маршрутом №25, де міськвиконком заборгував у виплаті компенсацій.

Тож перевізник сперечався з мером, а Віталій Малецький розповідав своє.

У підсумку – на два ці маршрути оголошено новий конкурс й опальний перевізник зазначив, що знову подаватиме документи для участі в змаганні.

Єдине, що в нього є надія, що в нових конкурсних умовах буде зазначена менша кількість маршрутних таксі, а не 24 штуки, як було раніше.

«Програма Плюс» повідомить мешканцям Кременчука, хто буде новим перевізником на цьому маршруті й також репортерів цікавить, хто буде наступною жертвою в цьому переліку підбитих маршрутників, яких збиває, як у тирі, міський голова.

Причому збиває далеко не всіх, але обраних.

А наступним  підбитим буде той, кого Віталій Малецький назве своїм товаришем, який «може раз на місяць прийти до міського голови й побалакати».

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись