Новини з 1996 року

Заява агрофірми "Добробут" щодо арешту паїв у Кременчуцькому районі

Альбіна Козлова 18 жовтня 2018 10:30 795 0

У відповідь на інформацію, що була опублікована 17 жовтня (публікація під назвою «Селяни Кременчуцького району опинилися у "земельній" пастці»), ТОВ агрофірма «Добробут» зробила офіційну заяву про те, що: 

ТОВ агрофірма «Добробут» дійсно була змушена звернутися до суду в рамках розслідування кримінальної справи із клопотанням про заборону реєстраційних дій щодо земельних ділянок, які знаходяться в оренді агрофірми.

Причиною цього стали незаконні дії колишнього директора «Добробуту» Олександра Коваленка та його спільників, теж колишніх працівників господарства, з масового підроблення додаткових угод про дострокове розірвання договорів з ТОВ АФ «Добробут» і переукладення їх за грошову винагороду з ТОВ «Партнер Агро Груп», яке тепер очолює О. Коваленко. 

На сьогодні до цієї схеми вказані особи вже втягнули більше 160 людей. Реєстрація таких угод теж здійснювалася з порушенням закону: їх реєстрували держреєстратори Комунального підприємства «Реєстрація бізнесу» Недригайлівського району Сумської області з порушенням законних процедур.

Зупинити цю по суті рейдерську атаку на агрофірму могло тільки обмеження реєстраційних дій на період кримінального провадження. Підробивши документи на користування земельними ділянками, О. Коваленко та вищезазначені особи відкрили собі шлях до заволодіння вже вирощеним ТОВ АФ «Добробут» урожаєм у 2018 р.

Коментує директор з юридичних питань Лілія Тімакіна:

«На сьогодні з приводу всіх цих незаконних дій як О. Коваленка, так і державних реєстраторів у Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано 2 кримінальних провадження. Одне з них розслідується слідчими Козельщинського району Полтавської області, а інше — слідчими міста Полтави.

Наголошую на тому, що судове рішення у цій справі (арешт земельних ділянок) стосується виключно заборони реєструвати підроблені угоди та не обмежує права власників землі, а сама заборона діє виключно протягом розслідування кримінального провадження.

Одразу після завершення кримінального провадження такий арешт та заборона будуть зняті. Гарантуємо, що вказане рішення жодним чином не нашкодить законним правам та інтересам власників земельних ділянок, у тому числі й у разі переоформлення спадщини.

Юридичний підрозділ компанії забезпечить скасування всіх введених судом заборон зразу після зникнення загрози щодо рейдерського захоплення активів ТОВ АФ «Добробут» звільненим директором Коваленком О.А.».

Звертаємо увагу, що подана в статті інформація щодо розміру орендної плати ТОВ АФ «Добробут» не відповідає дійсності. Агрофірма сплачує 12% від нормативно-грошової оцінки землі, або в середньому 14 822 грн за пай (з урахуванням податків). Ми є офіційним та одним з найбільших в області роботодавцем і платником податків.

ТОВ агрофірма «Добробут»

Читайте також:  «Селяни Кременчуцького району опинилися у "земельній" пастці»

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Живи, Кобзарю, в пам’яті людській»: у Кременчуці нагородили кращих читців віршів Т.Шевченка. ФОТО 100 0
Музика, яка лікує і надихає: у Кременчук завітав відомий композитор Євген Хмара. ФОТОрепортаж 150 0
І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3884 2