Новини з 1996 року

Завтра у Кременчуці пройде скорботний захід із вшанування пам'яті жертв політичних репресій

Віктор Крук 12 травня 2016 09:41 828 0

13 квітня з нагоди Дня пам'яті жертв політичних репресій та наближення 80-х роковин Великого террору 1937-1938 років біля пам’ятного знака «Жертвам політичних репресій» об 11-й годині відбудеться скорботний захід.

Міська влада та громадські організації запрошують усіх кременчужан вшанувати пам'ять наших земляків, які стали жертвами політичного режиму Сталіна та комуністичної влади.  

На сайті Кременчуцької міської ради опубліковане звернення, присвячене цій події:

«15 травня 2016 року в Україні відзначається День пам’яті жертв політичних репресій – масових політичних репресій 1937-1938 років. Для нашої держави цей історичний відрізок часу є сумним і скорботним. Пов'язаний він із політикою тодішньої влади, яка за допомоги сили, нелюдських знущань, покарань та приниження намагалася вбити у представників української нації  жагу до свободи та незалежності. 

Великий терор тридцятих років минулого століття  був засуджений прогресивним людством і визнаний злочином, спрямованим проти нашого народу.
Шановні  кременчужани! Звертаємося до вас із проханням взяти участь у скорботному заході, присвяченому Дню пам'яті жертв політичних репресій. Відбудуться вони 13 травня, об 11.00 годині,  біля пам’ятного знака «Жертвам політичних репресій».  

Варто зазначити, що у тексті звернення чомусь не згадується сутність репресивного режиму, який називається «тодішньою владою». Невже наші можновладці бояться образити комуністів чи не хочуть зайвий раз нагадати людожерську сутність Сталіна?

 

 

 

Теги: 2400

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1241 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2238 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2855 0