Новини з 1996 року

Завтра у Кременчуці мирний мітинг в 14-00. Біля міської поліції

Олександр Курилов 03 січня 2018 17:31 526 0

Громадські активісти Кременчука проведуть завтра мітинг біля міського відділу поліції з вимогою розслідувати справу вбивства київського правозахисника Ірини Ноздровської, яка два роки боролася з місцевим мажором, що вбив її сестру, й була вбита сама.

Відповідне оголошення оприлюднюють громадські організації нашого міста. Тож організатор акції, кременчуцький правозахисник Ніна Дашко, пише з цього приводу:

«Шановні кременчужани!
Запрошую Вас підтримати мирне зібрання, яке відбудеться біля міського відділу поліції 4 січня 2018 року, о 14.00.
Хто з Вас має ПИТАННЯ до правоохоронних органів, у тому числі відносно бездіяльності слідчих, прокурорів по кримінальних провадженнях, інших питаннях... прошу мати при собі наявні відповіді чи відписки, документи».

Представники більш молодого покоління кременчужан з групи С 14, зокрема  Макар Андрющенко, теж оголосили про свою підтримку заходу й мова тут про таке.
«Вбили жінку-правозахисника, дуже крутого, я б сказав.

Її сестру збив мажор-родич судді ще в 2015 році, хотіли і викупити, і звільнити, але титанічними зусиллями вона його майже посадила (на пляшку) у в’язницю.

Але її днями вбили.

Труп викинули в Київській області.

Поліція інертно розслідує, бо там усе сххоплено, тільки кіпіш по всіх містах їх трохи активізує, побачимо, що там і як буде, але дуже треба по максимуму підтягнутися, хоча б з поваги до жінки, яка посадила за ґрати родича судді,  бо він убивця!

Завтра збір о 13:45 біля "Зебри", о 13:55 рушаємо на місце збору, до відділу поліції по вул. 29 Вересня.

Хто підтягнеться на 13:45 до "Зебри", ставте +».

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись