Новини з 1996 року

Завтра поминальні дні: громадський транспорт Кременчука змінює свої маршрути

Валерія Макряшина 05 червня 2020 11:05 1569 0

Кременчужани активно готуються до поминальних днів, які були перенесені на 6 та 7 червня. Під час них в Кременчуці буде організовано підвезення громадян до місцевих кладовищ. 

Про це сьогодні, 5 червня, на засіданні штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації доповів Руслан Івашина. 

За його словами, деякі визначені автобуси, які курсують за маршрутами №2, 4 та 9 будуть їхати з центру аж до Деївського кладовища. Але, як показує минулорічна практика, не все відбувалося, як гадалося. Навіть без карантину та обмежень до маршруток вишиковувалися великі черги, а ті ж перевізники, які курсують на правобережжя, відмовлялися везти людей до кладовищ. 

Тож Руслану Івашині було доручено відпрацювати питання та провести розмову з приватнимми перевізниками, бо комунальники, як зазначив мер, "уже отримали необхідні рекомендації". 

Нагадаємо, що під час святкування дня Святої Трійці та поминальних днів кременчужанам необхідно неухильно дотримуватися відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню на території міста і району гострої респіраторної хвороби COVID-19.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 430 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1162 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 865 0