Новини з 1996 року

Завтра на сесії міськради будуть гості. З Києва і скандальні. Дуже

Олександр Курилов 08 серпня 2018 18:00 789 0

Подія №1 на завтрашній сесії Кременчуцької міської ради, яка триватиме аж до пізнього вечора, якщо не буде пересена, – це приїзд гостей.

І з того, що повідомляється, – серед усіх таких, а їх буде немало, до нашого міста їде скандальний «партійний» лідер, чиє прізвище Ківа.

Мета його відвідування кременчуцької сесії - не розгляд  дозволу на будівництво Собору Помісної Української православної церкви й навіть не 168 гектарів землі, які будуть ділити наші обранці. Також мова не йде про бюджетні кошти.

Столичний гість, з того, що вдалося дізнатися в коридорах нашої міської влади, має намір розібратися з окремими депутатами  Кременчуцької міськради, київський лідер яких абсолютно такий же скандальний, як і завтрашній гість.

Тож на сесії буде весело й після таких гостей уже мер Кременчука Віталій Малецький повинен більше поважати своїх кременчуцьких опонентів, зразка депутата Піддубної, чиї дії завжди були в нормальних межах. Втім це приватна думка репортера, який уже забронював собі місце біля телевізора. 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись