Новини з 1996 року

Завтра - захист дітей від шалених реформ мера Малецького. Згадуємо десяті класи у Кременчуці

Олександр Курилов 23 квітня 2019 13:30 632 0

Жителів міста закликають прийти завтра на сесію міської ради аби зупинити шалені реформи нашого міськвиконкому, за якими у Кременчуці зменшується вдвічі кількість десятих класів й відповідно у стільки ж разів зменшується можливість для учнів здобути повну освіту у школі.

Це депутат Кременчуцької міської ради Тетяна Сідерка оприлюднила у соціальних мережах своє звернення про допомогу кременчуцьким навчальним закладам, на якими у міськвиконкомі ставлять жорсткий експеримент

«Шановні кременчужани!
Інформую Вас про те,що 24 квітня 2019 року на сесію міської ради виноситься питання (20)  з порядку денного), щодо закриття 10-11 класів в 18-ти школах міста, тобто школи 1,2,3,7,8,9,12,16,18,19,20,22,23,24,26,27,28,29 будуть навчати наших дітей тільки 9 КЛАСІВ!!!
Я не буду аргументувати свою позицію, зазначу лише наступне: 
Закрив хоч одну школу, ми її вже не відкриємо!!!
Ламати - не будувати, є таке добре прислів'я.
Кому не байдуже майбутнє наших дітей- приходьте на сесію міської ради 24 квітня 2019 року і відстоюйте право наших дітей отримувати повну середню освіту, згідно Конституції України!! 
Невелика ремарка - згідно Закону України " Про освіту" такі реформи повинні розпочатися в 2027 році, що дає можливість провести ці дії свідомо та з мінімальними негативними наслідками для дітей, навчальних колективів, батьків.
Захистимо освітнє майбутнє наших дітей від таких руйнівних "реформаторських дій"!, говориться у депутатському зверненні.

Й слід сказати, що депутат в цій справі  права стовідсотково – так як у Кременчуці робляться освітянські реформи – за допомогою чиновницької кувалди, так вони не робляться більше ніде.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись