Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Затвержено документацію претендентів на збір та утилізацію біогазу на Деївці

Марина Баніт 01 лютого 2017 18:30 726 0

Конкурсна комісія з проведення інвестиційних конкурсів більшістю голосів затвердила  документацію, що надійшла від претендента на участь у конкурсі з будівництва системи збору та утилізації біогазу на полігоні твердих побутових відходів.

 Подальше рішення щодо допуску до участі в даному конкурсі та визначення його переможця прийматимуть уже депутати  на черговій сесії міської ради.  

Відповідне рішення було прийнято  Кременчуцькою міською радою «Про здійснення державно-приватного партнерства та проведення інвестиційного конкурсу з визначення приватного партнера» від 23 грудня 2016 року.

  Тож розпочато конкурсну процедуру з пошуку інвестора для будівництва системи збору та утилізації біогазу на полігоні твердих побутових відходів на Деївській горі, що тривала з 29 грудня 2016 року по 27 січня 2017 року.

 За цей період на розгляд конкурсного комітету пропозиції однією заявкою надійшли від 2-х підприємств:  ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Альтернативні енергосистеми та технології захисту навколишнього природного середовища» та ТОВ «Кременчуцьке підприємство з санації полігону».

 Причому, як зазначено в конкурсній документації,  ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Альтернативні енергосистеми та технології захисту навколишнього природного середовища» готове вкласти в будівництво системи збору та утилізації власні кошти в сумі 810 тис. євро. На реалізацію даного проекту кошти з міського бюджету не витрачатимуться.  

 

Теги: Новини КременчукаБіогаз

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 1215 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1940 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1671 0