Новини з 1996 року

Засудженим тепер платитимуть соціальну допомогу

Юлія Билина 05 січня 2017 10:13 1157 0

Якщо раніше злодіям припиняли виплату пенсій з моменту набрання чинності вироку, то нині вони мають право на соцдопомогу від держави.

Ліберальні реформи дійшли й до осіб, що мають тюремні вироки. Відтепер ті, хто був засуджений за злочини, має право на соціальні виплати. 

Читайте також: Кременчук в іншій реальності. Середня зарплата вже 4733 гривні й у всіх субсидія по бідності

Це стало можливими після внесення змін до пункту 36 Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам і державної соціальної допомоги на догляд, повідомляє прес-служба Полтавської ОДА.

Тобто з 1 січня цього року засуджені мають право на призначення соціальної допомоги. Звертатися по неї вони повинні до адміністрації установи, де відбувають покарання. Закон надає адміністрації 30 днів на оформлення документів. Якщо ж допомога вже була призначена, то з набранням чинності вироку вона не скасовується. 

Однак ті, хто перебуває на повному державному утриманні в установі виконання покарань, отримають лише 20 відсотків від суми призначеної допомоги. 

Читайте також: Кременчуцьким нафтопереробникам допоможе Азербайджан. А кременчуцьким автомобілістам – Нацбанк?

Як розповіла "Програмі Плюс" Надія Телятник, заступник начальника управління соціального захисту населення Крюківського району, раніше особам, які були засуджені, соціальні виплати припиняли виплачувати з моменту набрання чинності вироку суду.

 

 

 

 

Теги: Економіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Пісні та лірика: у художній галереї презентували книгу кременчуцької письменниці. ФОТО 134 0
Майже як гробниці фараонів: відомий кременчуцький краєзнавець провів екскурсію Артскладами. ФОТОрепортаж 543 0
Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1859 0